Inzercia

Inzercia na našom portáli je vhodná pre rôzne investičné fondy, finančné skupiny, traderov, tvorcov NFTs a firmy zaoberajúce sa vývojom nových technológií, ale aj eshopy s elektronikou a iné odvetvia zaoberajúce sa technológiami a celému elektro a IT segmentu. Venujeme sa prevažne kryptomenám a NFTs, ale taktiež aj smartfónom, PC a komponentom, smart hodinkám, elektromobilite, rôznym smart gadgetom a iným technologickým vychytávkam. V prípade, že máte záujem o inzerciu na našom portáli, nižšie nájdete cenník inzercie v PDF. Taktiež nás môžete kontaktovať na email: info@nftmagazin.sk, kde s vami veľmi radi nadviažeme spoluprácu a pripravíme kampaň na mieru.

V rámci kampane sú možné propagácie formou: natívneho PR článku, recenzie, rozhovoru, bannerov rôznych veľkostí a plôch, silného dofollow spätného odkazu, pridania produktu/služby do nášho katalógu a radi s vami vymyslíme celú kampaň na mieru podľa potreby.
Benefity zdarma: zdieľanie na sociálnych sieťach (Instagram, Facebook, TikTok, LinkedIn, Twitter), aktívny relevantný traffic a množstvo neplateného obsahu.