Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
nedeľa, 3 marca, 2024
NovinkySmart hodinkyTechnológie

Najlepšie smart hodinky a náramky do 100 eur – toto je TOP výber!

Smart hodinky sú vo svete čoraz populárnejšie. Rozhodne sa však niet čomu čudovať. Namakané funkcie, aplikácie a dizajn týchto produktov stojí za drobnú investíciu. Ak si budete vyberať smart hodinky a náramky, pravdepodobne vás bude zaujímať aj cena. Ak máte dopredu vyhradený budget, radi vám s výberom pomôžeme. Prinášame vám prehľad TOP smart hodiniek a náramkov do 100 eur.

Keď si budete vyberať smart watch, prihliadať by ste mali na niekoľko faktorov. Jedným z nich je aj cena. Samozrejme, ak chcete zariadenie, ktoré vám vydrží dlho a bez problémov, budete si musieť priplatiť. V dnešnej dobe sa však vyrábajú smart hodinky a náramky, ktoré sú kvalitné a zároveň nie až tak finančne náročné. Toto je výber toho najlepšieho za čo najlepšie peniaze:

Huawei Watch Fit – smart hodinky

Ak ste milovníkom športu, Huawei Watch Fit sú skvelým riešením. Tieto smart hodinky obsahujú funkcie, ako napríklad krokomer, oxymeter, meranie tepu a monitoring spánku.

Používať ich môžete na cyklistiku alebo beh. Až 91 % zákazníkov potvrdilo, že Huawei Watch Fit sú mimoriadne praktické a elegantné smart hodinky. Vyrobené sú z nehrdzavejúcej ocele, vďaka čomu vynikajú aj vysokou odolnosťou. Na výber je čierne a pre dámy aj ružové prevedenie.

Huawei Watch Fit - smart hodinky
Huawei Watch Fit – smart hodinky

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

HAMMER Watch – smart hodinky

Pravidelne cestujete a zároveň ste technologickým nadšencom? V tom prípade sú HAMMER Watch pre vás ako stvorené. Tieto smart hodinky sú vybavené GPS funkciou, dotykovou obrazovkou a meraním tepu či kyslíka.

HAMMER Watch spĺňajú praktickú, ale aj estetickú funkciu. Vyrobené sú z vysoko odolných materiálov, a tiež vás ohúri ich elegantný dizajn.

HAMMER Watch - smart hodinky
HAMMER Watch – smart hodinky

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Xiaomi Mi Band 6 – smart náramok

Ak hľadáte spoľahlivý a lacnejší fitness náramok, Xiaomi Mi Band 6 rozhodne stojí za pozornosť. Vydrží na jedno nabitie až neuveriteľných 14 dní, je vybavený množstvom funkcií a vyniká aj odolnosťou voči vode. Zobrať si ho tak môžete na plávanie, pričom vám dokáže merať aj srdcovú frekvenciu.

Xiaomi Mi Band 6 - smart náramok
Xiaomi Mi Band 6 – smart náramok

Aktualizácia 6.7.2022 – Xiaomi Mi Band 7 už je tu!

Nová generácia smart náramku Xiaomi Mi band je konečne dostupná aj na Slovensku! Ide o siedmu generáciu tohoto podareného smart gadgetu. Príchod novej generácie, ale samozrejme znamená aj rapídne zníženie ceny starších generácií.

Pre tých najnáročnejších si však zhrnieme vylepšenia, ktoré prináša Xiaomi Mi Band 7, pretože aj ten sa zmestí do ľudových 100 eur a bezpochyby si aj on zaslúži miesto v TOP výbere. Medzi najvýraznejšie výhody patrí určite väčší 1,62 palcový AMOLED displej s podporou Always-On. Nemusíte sa však báť menšej výdrže batérie.

Xiaomi totižto myslelo na väčšie vyťaženie a preto batériu zväčšilo, čím si náramok udržal krásnych 14 dní na jedno nabitie. Náramok má samozrejme stále kopec funkcií, veľký výber ciferníkov a aj vodotesnosť.

Xiaomi Mi Band 6 teraz výrazne zlacnel a oplatí sa ešte viac než predtým, no najnáročnejším užívateľom bezpochyby odporúčame Xiaomi Mi Band 7, ktoré sa stále s prehľadom zmestilo do našej cenovky 100 eur a prináša skvelý zážitok z používania. Viacej sa môžete dočítať v našej recenzii na Xiaomi Mi Band 7.

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Neváhajte sa inšpirovať a zakúpte si aj vy inteligentného pomocníka, ktorý vám pomôže zlepšiť športový výkon, spánok či monitorovať srdcové funkcie, alebo nezmeškať žiadne notifikácie keď pri sebe nemáte mobil. Toto sú tie najlepšie smart hodinky a náramky do 100 eur na trhu a veríme, že si z nich vyberiete tie pravé. Ak by ste však mali záujem o vyššiu triedu, určite si pozrite aj najlepšie smart hodinky do 200 eur, alebo najlepšie smart hodinky do 500 eur. Pokiaľ by ste však ešte stále váhali, môžete si prečítať náš návod ako si vybrať správne smart watch.

6 thoughts on “Najlepšie smart hodinky a náramky do 100 eur – toto je TOP výber!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *