nedeľa, 10 decembra, 2023
Hodinky a náramkyNovinkyTechnológie

Najlepšie smart hodinky do 200 eur – nadupaná stredná trieda

Smart hodinky sú čoraz viac v móde a s príchodom leta by vám tento inteligentný doplnok nemal chýbať. Dôvodom sú nie len praktické funkcie, ktoré tieto malé zariadenia ponúkajú, ale aj krásny dizajn. Vhodné sú pre všetkých, a to bez rozdielov, či už ste športovec, alebo chcete smart hodinky na bežné nosenie. Netreba za ne utratiť ani nezmyselné sumy, dnes si totižto ukážeme najlepšie smart hodinky do 200 eur.

V dnešnej dobe je možné kúpiť tieto zariadenia už za pár eur. Samozrejme, neznamená to, že budú nekvalitné, práve naopak. Vyrábané sú tak, aby vám ponúkli a zabezpečili všetky dôležité funkcie, a tiež aby si zanechali všetky potrebné aplikácie.

V predošlom článku sme vám priniesli najlepšie smart hodinky a náramky do 100 eur, pričom všetky z nich mali potrebnú kvalitu. Ak je však váš budget ešte väčší a máte záujem o vyššiu triedu, v nasledujúcich riadkoch sme si pre vás pripravili výber najlepších smart hodiniek do 200 eur, ktoré svojimi praktickými funkciami a elegantným vzhľadom prinesú do vášho života ešte viacej radosti a efektivity.

Garmin VENU SQ – smart hodinky

Ak hľadáte smart watch, ktoré je možné využiť vo viacerých smeroch, Garmin VENU sú skvelým riešením. Dokážu vám totiž monitorovať srdcovú frekvenciu, spánok, fyzickú aktivitu, ale aj menštruačný cyklus. Pravidelne vám smart hodinky Garmin VENU SQ budú pripomínať pitný režim, pričom sú vybavené aj vysokou vodeodolnosťou, a to až do 50 m hĺbky, takže ich využijú na monitorovanie tréningov aj vášniví plavci.

Tieto jedinečné smart hodinky sú skutočne elegantné a môžete ich kombinovať aj s oblečením na spoločenské udalosti.

Garmin Venu SQ smart hodinky
Garmin Venu SQ smart hodinky

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Huawei watch GT2 Pro šedé – smart hodinky

Nadupané smart hodinky Huawei watch GT2 Pro sú vybavené veľkým množstvom funkcií. Dokážu vám merať srdcovú frekvenciu, dĺžku a kvalitu spánku a vďaka nim si môžete vypočítať aj spálené kalórie, čo určite využijete pri športovaní, alebo ak sa snažíte schudnúť.

Smart hodinky Huawei watch GT2 Pro majú zabudovaný aj prehrávač hudby, pričom hrá skutočne kvalitne.

huawei watch gt2 pro
Huawei watch GT2 pro smart hodinky

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Amazfit GTR 3 Moonlight Grey – smart hodinky

Smart watch Huami Amazfit GTR 3 vynikajú širokou ponukou funkcií. Obsahujú až 150 športových režimov, vrátane merania športového výkonu a srdcovej frekvencie. Huami Amazfit GTR 3 vynikajú aj hlasovým ovládaním a GPS, ktoré je v tomto prípade vysoko kvalitné.

Svojimi funkciami sú teda ideálne najmä pre športovcov.

huami-amazfit-gtr-3
Huami Amazfit GTR 3 smart hodinky

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Veríme, že si zo zoznamu najlepších smart hodiniek do 200 eur vyberiete. Ak by ste však chceli ešte viacej ušetriť, neváhajte si pozrieť náš vyber najlepšie smart watch do 100 eur. Pokiaľ naopak nemáte hlboko do vreca, nájdete u nás aj výber najlepších smart hodiniek do 500 eur. Ak by ste sa stále nevedeli rozhodnúť, určite pozrite aj náš návod ako si vybrať správne smart hodinky.

3 thoughts on “Najlepšie smart hodinky do 200 eur – nadupaná stredná trieda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *