Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
Ako začaťInvestícieKryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Návod ako sa zaregistrovať na Binance – najväčšiu krypto burzu na svete

Binance je aktuálne najväčšia, najpoužívanejšia a najznámejšia kryptomenová burza na svete, ktorá ponúka množstvo funkcií. Okrem nakupovania a predávania kryptomien za fiat peniaze (eurá, doláre, koruny) kartou či prevodom v Binance môžete kryptomeny vzájomne zamieňať, obchodovať s nimi na futures trhu, vybudovať si pasívny príjem vďaka sporiacim programom/stakingu kryptomien, obchodovať s NFTs na NFT trhu a množstvo iného. V tomto článku si detailne ukážeme ako sa zaregistrovať na Binance.

Bod č. 1 – otvorte si Binance

Otvorte si kryptomenovú burzu Binance cez tento odkaz, alebo tlačidlo nižšie. Tlačidlo vás odkáže rovno na stránku registrácie, kde si môžete vpravo hore nastaviť požadovaný jazyk (vrátane slovenčiny a češtiny). Ďalej máte na výber registráciu pomocou emailu a telefónu a ak máte Apple zariadenie, tak aj pomocou Apple účtu.

💰REGISTROVAŤ SA DO BINANCE TU

Bod č. 2 – vytvorenie účtu pomocou emailu

Po vybratí spôsobu registrácie sa dostanete na stránku, na ktorej vyberiete krajinu vášho trvalého bydliska a následne si zvolíte, či chcete osobný účet, alebo účet pre vašu spoločnosť. Potom vyplníte email a zvolíte si heslo. To by ste mali vyplniť obzvlášť dôkladne a zvoliť naozaj silnú kombináciu, aby ste o vaše krypto portfólio neprišli, napriek tomu že je Binance veľmi bezpečná burza s kvalitným zabezpečením.

Bod č. 3 – potvrdenie emailu a telefónneho čísla

Na email vám príde overovací kód, ktorý zadáte do stránky registrácie na overenie vášho emailu. Následne vyplníte svoje telefónne číslo a príde vám overovací kód do SMS, ktorý tiež vyplníte, aby ste overili svoje tel. č.. Ak vám email s kódom nepríde, skontrolujte si priečinok so spamom.

Bod č. 4 – účet máte vytvorený, teraz potrebujete overiť informácie

Po potvrdení emailu a čísla máte účet už vytvorený, ale aby ste ho mohli začať používať, musíte vyplniť ešte niekoľko informácií a následne ich overiť. Zadať musíte svoje meno, priezvisko, adresu bydliska a dátum narodenia. Následne budete požiadaný o verifikáciu pomocou: ID karty (občiansky/vodičský/pas), dokladu o adrese bydliska (napríklad výpis účtu, účet za telefón, alebo iný doklad na ktorom je vaše meno a adresa a dátum nie starší ako 3 mesiace) a vašej fotografií.

Nemusíte sa báť vypĺňať tieto dôverné informácie. Binance je licencovaná burza a musí tieto údaje zbierať na základe požiadaviek od štátov a úradov. Kedysi tieto údaje neboli povinné a dobrovoľne by ich nezbierali a určite ich nemienia zneužívať.

Hotovo! Máte plne funkčný účet na kryptoburze Binance

Na váš účet si teraz môžete dobiť depozit, s ktorým môžete neskôr disponovať, alebo si môžete priamo zameniť eurá za kryptomeny pomocou platobnej karty, alebo prevodu na účet. Po zakúpení kryptomien ich môžete zamieňať, obchodovať s nimi, staknúť ich, alebo nakupovať NFTs na Binance NFT marketplace. Prajeme veľa úspešných tradov!

Ak máte záujem aj o iné krypto burzy ako Binance, alebo ešte nie ste rozhodnutý, určite si pozrite naše porovnanie kryptomenových burzí v tomto článku, alebo ako investovať do Bitcoinu a iných kryptomien tu. Nájdete u nás aj návody ako sa zaregistrovať na Coinbase a Crypto.com.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

20 thoughts on “Návod ako sa zaregistrovať na Binance – najväčšiu krypto burzu na svete

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *