Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
Ako začaťInvestícieKryptomenyKryptomeny a NFTNovinkyRecenzieTechnológie

Fumbi recenzia: neviete ako začať s kryptomenami? Stavte na odborníkov!

Svetová ekonomika zažíva v súčasnosti obrovskú krízu a podľa mnohých odborníkov nás čaká ďalšia recesia. Ruka v ruke s tým stúpa inflácia a jeden zo spôsobov ako ju poraziť je aj vhodná investícia. Kryptomeny sú spolu s celou svetovou ekonomikou taktiež na dlhodobom dne a to môže byť skvelá príležitosť na nákup. Začať s kryptomenami na vlastnú päsť však môže byť niekedy mätúce a riešením môžu byť napríklad investičné fondy, o ktoré sa stará tím odborníkov. Jedným z popredných svetových investičných fondov do kryptomien je aj Slovenská spoločnosť Fumbi a my sa spoločne pozrieme čo nám o nej prezradí podrobná recenzia.

Čo je to Fumbi, kedy vzniklo a kto za ním stojí?

Fumbi je slovenský kryptomenový investičný fond, ktorý vlastní unikátny algoritmus. Ten kopíruje celý pohyb trhu vďaka čomu môže eliminovať straty na minimum a vaše portfólio rastie spolu s celým trhom. Pri investičných fondoch, obzvlášť pokiaľ ide o kryptomeny, ktoré sú z časti stále anonymné, decentralizované a tým pádom náchylné na podvody, je veľmi dôležité byť obozretný. Spoliehať sa na tretiu stranu teda môže byť dosť riskantné. To však neplatí o spoločnosti Fumbi, nakoľko sa jedná o slovenskú spoločnosť, ktorá má sídlo v Bratislave a jej konatelia často vystupujú verejne v rôznych rozhovoroch či debatách. Vďaka tomu má tento investičný fond vybudované skvelé meno a povesť. Spoločnosť vznika už v roku 2018 a odvtedy s ňou spolupracujú viaceré prominentné značky a overené média ako Forbes, TA3, Sme a podobne. O Fumbi teda môžeme povedať, že sa jedná o spoľahlivú transparentnú spoločnosť, ktorá má zverejnené všetky údaje a nemusíte sa báť zveriť jej svoje investície. Na ich webe dokonca môžete nájsť celý tím vrátane zakladateľa a CEO Juraja Forgácsa.

💰POZRIEŤ SI WEB SLOVENSKÉHO KRYPTO INVESTIČNÉHO FONDU FUMBI

Ako Fumbi funguje?

Fumbi ponúka 2 typy účtov: osobný účet a biznis účet pre firmy. Po tom čo sa zaregistrujete a overíte svoj účet budete mať na výber 3 programy a 1 nedávno predstavenú funkciu. V rámci programov máte k dispozícií Fumbi Index Portfólio pre tých, čo chcú zveriť svoj kapitál plne do rúk odborníkov a o nič sa nestarať, len sledovať vývoj a profit. Pre skúsenejších je k dispozícií Fumbi Vlastná Voľba, kde si môžete vybrať aké kryptomeny chcete kúpiť. Pre konzervatívnych investorov je ideálne zvoliť program Fumbi Bitcoin a Zlato, pričom sú nakúpené len tieto dve aktíva. Novinka, ktorú Fumbi nedávno predstavilo je možnosť dobitia kreditu. Doteraz totižto bolo možné investovať prevodom, alebo kartou len okamžite. To znamená, že vaše peniaze boli hneď odoslané do zmenárne a do pár hodín ste mali k dispozícií vaše zamenené kryptomeny. Po novom si však môžete prevodom alebo kartou len dobiť kredit, ktorý vám zostane vo Fumbi a zameniť si ho môžete za kryptomeny kedykoľvek neskôr, takže môžete vychytať lepší okamih na nákup, keď je celý trh dolu (ako napríklad teraz) a tým zvýšiť vaše šance na profit.

Treba spomenúť aj to, že Fumbi je odbremenené o riziko ľudského faktoru. Na pohyb s vašim portfóliom totižto používajú unikátny algoritmus, nie samozvaných traderov. Ich algoritmus kopíruje vývoj celého trhu a nehrozí žiadny panic sell či iné pochybenie ľudí. Pri programe Fumbi Index Portfólio taktiež nie ste odkázaný na cenu jednej kryptomeny, ale váš zisk stúpa, alebo klesá priamo úmerne s celým trhom. Pokiaľ spadne len 1 kryptomena z celého portfólia, tak algoritmus ihneď zaznamená klesanie a zamení ju za inú. Ak súčasne zbytok celého portfólia stúpa, tak ste v pluse a 1 spomínaná minca vás nemusí trápiť.

Investovanie s Fumbi je preto vhodné aj pre úplných laikov. V praxi vám stačí vložiť peniaze, zvoliť si program (odporúčame Fumbi Index Portfólio) a nemusíte sa vôbec o nič starať. Stačí vám sledovať profit na prehľadom webe, alebo v aplikácií vášho smartfónu. Navyše, na investíciu nepotrebujete milióny. S Fumbi môžete investovať už od 50€!

Oplatí sa staviť na odborníkov? Ako je to s poplatkami?

Ak ste skúsený a vo svete kryptomien sa nestratíte, môžete investovať sami a kryptomeny si nakúpiť napríklad na Binance – najznámejšej kryptomenovej burze na svete. Nájdete u nás aj návod na registráciu. Fumbi sa vám však oplatí aj ak ste už skúsený, pretože vám to eliminuje starosti s neustálym sledovaním cien. Ja osobne volím kombináciu investovania aj do Fumbi aj na vlastnú päsť, pričom do Fumbi dávam mesačné automatické platby a mám tam svoj jediný Bitcoin a na Binance nakupujem len altcoiny, o ktorých si myslím, že majú šancu v blízkej dobe vystreliť.

Pokiaľ patríte medzi začiatočníkov a úplných laikov, Fumbi je podľa nás voľba číslo jedna. Naozaj nepotrebujete vedieť nič, len vložíte peniaze prevodom a o všetko máte postarané. Navyše investícia od 50€ je skvelý začiatok a pohodlná aplikácia je veľmi intuitívna. Obrovskou výhodou je aj to, že sa jedná o Slovenská spoločnosť so sídlom v Bratislave a verejne známym zakladateľom, čo je doslova istota, že vám vaše peniaze nikto neukradne.

Samozrejme Fumbi si za svoje služby strháva poplatky, no pokiaľ sa zaregistrujete cez náš odkaz, získate zľavy na poplatky až 7%, no to nie je všetko. Pokiaľ sa zaregistrujete teraz, dostanete taktiež štartovací balíček 26 kryptomien úplne zdarma!

ZAREGISTROVAŤ SA DO FUMBI, ZAČAŤ INVESTOVAŤ UŽ OD 50€ A ZÍSKAŤ ZĽAVU 7% NA POPLATKY A BALÍČEK 26 KRYPTOMIEN ÚPLNE ZDARMA!

Záverečná recenzia na Fumbi

Fumbi je za nás skvelou alternatívou ku tradičným kryptomenovým burzám ako je Binance, Coinbase či Crypto.com a pre začiatočníkov, ktorých kryptomeny lákajú no nevedia ako začať je to ideálna príležitosť ako investovať do Bitcoinu a iných kryptomien.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

3 thoughts on “Fumbi recenzia: neviete ako začať s kryptomenami? Stavte na odborníkov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *