Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
nedeľa, 3 marca, 2024
NovinkySlúchadláTechnológie

Apple Airpods, alebo Samsung Galaxy Buds? Toto sú tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá!

Ako iste dobre viete, dnešná doba prináša rôzne moderné riešenia a otravné káble k ním už rozhodne nepatria. V móde sú bluetooth slúchadlá, ktoré sa už stali neodmysliteľnou súčasťou všetkých moderných ľudí. A niet sa čo čudovať, v prvom rade vynikajú svojimi inovatívnymi funkciami, no predovšetkým skvelým komfortom. V tomto článku si ukážeme tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu.

Bluetooth slúchadlá ponúkajú rôzne cenovky a pozreli sme sa už na tie najlepšie do 50, 100 a 200 eur. Ak ste sa však rozhodli do bezdrôtových slúchadiel zainvestovať o čo si viac peňazí, mali by ste spozornieť. V tomto článku vám totiž prinášame tri druhy tohto produktu, ktoré ponúkajú tú najlepšiu kvalitu zvuku, najdlhšiu výdrž, najrýchlejšie nabíjanie a dokonalý komfort. Ich kúpa sa rozhodne oplatí, o tom niet pochýb.

Bezdrôtové slúchadlá APPLE AIRPODS PRO 2021

Spoločnosť Apple je známa pre kvalitu pri výrobe svojich produktov. Výnimkou nie sú ani Apple airpods pro 2021, ktoré sa dajú pripojiť zrejme ku všetkým zariadeniam vrátane PC, notebookom aj Androidovým smartfónom, no naplno ich využijete samozrejme s iPhonom a inými Apple zariadeniami.

Výborne tesnia, aktívne potláčajú hluk a hrajú vysoko kvalitne. Štuple sú pri týchto bezdrôtových slúchadlách meniteľné, a tak ich pri opotrebovaní môžete jednoduchým spôsobom vymeniť. Apple airpods pro 2021 sú vysoko odolné aj voči potu či vode. Okrem iného, obsahujú špeciálny ekvalizér, vďaka čomu si prispôsobíte zvuk do dokonalosti. Samozrejmosťou sú natívne smart funkcie a gestá.

Pokiaľ patríte k majiteľom iPhonu, tieto slúchadlá sú jednoznačná voľba.

apple airpods 2021 pro
BLUETOOTH SLÚCHADLÁ APPLE AIRPODS PRO 2021

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Bezdrôtové slúchadlá SAMSUNG GALAXY BUDS PRO

V prípade, že patríte skôr k fanúšikom Androidu a túžite po kvalitných a elegantných slúchadlách pre svoj Androidový smartfón, Samsung galaxy buds pro sú skvelým riešením. Užiť si ich však môžete samozrejme aj s iPhonom, PC, notebookom a inými zariadeniami podporujúcimi bluetooth.

Dokonale padnú do uší, pričom ich nebudete ani cítiť. Vynikajú aj vysokou kvalitou hrania, keďže o zvuk sa stará prémiový dodávateľ AKG. Obsahujú elimináciu zvuku ANC, ktorá je mimoriadne efektívna. Samozrejmosťou sú taktiež intuitívne gestá, skvelá aplikácia s ekvalizérom a zaujmú taktiež funkcie Dolby Head Tracking a Buds Together.

Pokiaľ ste majiteľom Samsung smartfónu, tak sú Samsung Galaxy Buds Pro jednoznačne to najlepšie riešenie. Naplno ich využijete taktiež s inými Android smartfónmi, no zahanbiť sa nedajú ani s iPhonami, alebo pri PC či notebookoch.

samsung galaxy buds pro
BLUETOOTH SLÚCHADLÁ SAMSUNG GALAXY BUDS PRO

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Bezdrôtové slúchadlá SONY WH-H900NG

Produkty od značky Sony sú vždy mimoriadne kvalitné a prepracované až do tých najmenších detailov. Ak chcete do slúchadiel investovať viac peňazí, Sony WH-H900NG sú tým správnym riešením. Vynikajú maximálnou pohodlnosťou pri nosení, výborne hrajú, a to bez toho, aby ste počuli akýkoľvek hluk. Okrem iného, ovládajú sa jednoduchým spôsobom cez inovatívny dotykový panel.

Ak vám štuple nevyhovujú, alebo jedoducho hľadáte slúchadlá cez hlavu napríklad ku PC, s týmto modelom si užijete veľa muziky!

SONY WH-H900NG
BLUETOOTH SLÚCHADLÁ SONY WH-H900NG

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Toto sú najlepšie bezdrôtové slúchadlá na trhu a veríme, že aj vy si vyberiete tie správne pre vás. Ak si však stále neviete vybrať, odporúčame pozrieť si návod ako si nájsť tie pravé bezdrôtové slúchadlá a pri výbere sa zamerať na tieto faktory.

8 thoughts on “Apple Airpods, alebo Samsung Galaxy Buds? Toto sú tie najlepšie bezdrôtové slúchadlá!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *