nedeľa, 10 decembra, 2023
Hodinky a náramkyNovinkyTechnológie

Zamilujete si ich eleganciu, kvalitu a funkcie – toto sú najlepšie smart hodinky na trhu!

Premýšľate nad kúpou nových smart watch a máte skutočne veľký rozpočet? V tom prípade ste tu správne! Prinášame vám totiž prehľad inovatívnych zariadení, ktoré vynikajú širokou škálou moderných funkcií. Toto sú tie najlepšie smart hodinky na trhu!

Aj napriek tomu, že sa v dnešnej dobe vyrábajú smart hodinky už za pár eur, pokiaľ máte dostatočne veľký budget, oplatí sa zainvestovať viacej. Je to najmä z toho dôvodu, že modernejšie smart watch vám vedia ponúknuť oveľa viac inovatívnych funkcií a prémiové značky vám ponúknu dlhodobé aktualizácia a kvalitnejšiu konštrukciu či dlhšiu záruku.

Preto ak patríte medzi tých náročnejších zákazníkov, rozhodne by ste mali siahnuť do vrecka hlbšie. V nasledujúcich riadkoch sme si pre vás pripravili výber TOP smart hodiniek s cenovkou nad 500 €. Ak však preferujete veľa muziky za málo peňazí, určite pozrite náš výber najlepších smart hodiniek do 500 eur, alebo dokonca do 100 eur. Ak však u vás cenovka nehrá rolu, poďme sa nižšie pozrieť na to najlepšie:

Smart Watch Garmin fénix 6X Sapphire

Túžite po smart hodinkách so zabudovaným GPS, meraním pulzu a okysličenosti v tele? V tom prípade sú Garmin fénix 6X Sapphire pre vás ako stvorené. Dokonca, srdcovú frekvenciu dokážu merať aj počas plávania. Tieto jedinečné inteligentné hodinky sú mimoriadne odolné aj voči plameňom, ponoreniu a nárazu.

Vynikajú tak dlhou životnosťou a vysokou výdržou batérie. Obsahujú aj funkciu Garmin Pay, kedy je možné platiť kartou priamo cez smart watch. Tieto smart watch vynikajú najmä svojou extrémnou odolnosťou a perfektným využitím pri športoch a náročných situáciach. Tým sa stávajú vynikajúcou voľbou pre dobrodruhov, ktorých lákajú adrenalínové zážitky a športy.

Garmin fenix 6X Sapphire
Smart Watch Garmin fénix 6X Sapphire

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Smart hodinky Huawei Watch 3 PRO Titan

Ak hľadáte smart watch, ktoré vynikajú svojou praktickou a estetickou stránkou, skvelým riešením sú hodinky Huawei Watch 3 PRO Titan. Obsahujú množstvo inovatívnych funkcií, vrátane detekcie pádu, SOS funkcie a hlasových hovorov.

Veľkým benefitom týchto smart watch je aj to, že ich môžete používať bez toho, aby boli pripojené k smartfónu. Ich najväčšou doménou je však skutočne luxusný vzhľad a skvelá kombinácia elegancie a praktického využitia. Navonok totižto pôsobia ako krásne luxusné strieborné hodinky, zatiaľ čo vo vnútri ukrývajú inteligentný OS, ktorý vám uľahčí každodenný život.

huawei-watch-3-pro-titan
Inteligentné hodinky Huawei Watch 3 PRO Titan

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch5

Ak aj vy patríte medzi milovníkov športu a zároveň máte radi krásne prémiové produkty, v tom prípade sú hodinky Samsung Galaxy Watch4 Classic 46 mm stvorené ako pre vás. Tieto inovatívne smart watch sú vybavené funkciami, ako napríklad meranie srdcovej frekvencie, ale aj EKG či krvného tlaku. Svojou charakteristikou sú práve niečo medzi prvými hodinkami značky Garmin a druhými hodinkami od Huawei.

samsung-galaxy-watch4
Smart hodinky Samsung Galaxy Watch5

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Veríme, že vám náš zoznam pomohol a vyberiete si tie najlepšie smart hodinky pre vás. Ak vám v tomto výbere chýbajú Apple Watch, tak je to preto, že sa umiestnili už v našom predošlom článku TOP smart watch do 500 eur. Pokiaľ sa stále neviete rozhodnúť, určite pozrite náš návod ako si vybrať správne smart hodinky.

3 thoughts on “Zamilujete si ich eleganciu, kvalitu a funkcie – toto sú najlepšie smart hodinky na trhu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *