Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
nedeľa, 3 marca, 2024
NovinkySmart hodinkyTechnológie

Najlepšie smart hodinky do 500 eur – luxusné, štýlové aj užitočné

Túžite po smart watch, ktoré vynikajú širokým množstvom funkcií a sú zároveň aj maximálne štýlové? V tom prípade ste tu správne. Prinášame vám to najlepšie z najlepšieho – toto sú TOP smart hodinky do 500 eur.

V dnešnej dobe už dokážete zohnať kvalitné smart watch aj za pár eur, dôkazom toho je náš výber najlepších smart hodiniek do 100 a 200 eur. Aj napriek tomu sa však oplatí si trochu priplatiť a to z viacerých dôvodov.

V prvom rade platíte za značku, ktorá je kvalitná, má za sebou už dlhoročnú prax vo výrobe zariadení akými sú aj smart hodinky a môžete sa spoľahnúť na dlhodobé aktualizácie, dlhú životnosť tohto zariadenia a pevnú konštrukciu.

V neposlednom rade však ide aj o samotný luxusný dizajn a pokiaľ nemáte hlboko do vrecka, dopriať si prémiový produkt nie je nikdy na škodu. Vybrali sme pre vás 3 najlepšie smart hodinky do 500 eur:

Smart hodinky Apple Watch Series 7

Ako by to bolo, keby sme do tohto výberu nedali smart hodinky od spoločnosti Apple? Tie sú v dnešnej dobe mimoriadne obľúbené a nie nadarmo sa hovorí, že sa ich jednoducho oplatí zakúpiť. Apple Watch Series 7 majú množstvo funkcií, ako napríklad meranie tepovej frekvencie, monitoring spánku či výpočet spálených kalórii.

Ak patríte k majiteľom iPhonu, nemusíte dlho váhať a Apple Watch sú zrejme jednoznačnou voľbou. K mobilu ich viete pripojiť jednoduchým spôsobom a všetky notifikácie vám budú automaticky chodiť aj na hodinky.

Dokonca, cez Apple Watch Series 7 môžete aj telefonovať, poprípade si pustiť hudbu a samospúšť na fotoaparáte. Samozrejmosťou je záruka, dlhá životnosť, aktualizácie a prémiové spracovanie.

apple watch 7
Smart hodinky Apple Watch Series 7

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Smart hodinky Samsung Galaxy Watch 3

Pokiaľ naopak patríte k majiteľom smartfónu od Samsungu, jasnou voľbou by pre vás mali byť Samsung Galaxy Watch. Kompatibilné však sú aj s inými Android zariadeniami a pripojíte ich dokonca aj ku iOS.

Okrem tohto benefitu sú aj vysoko vodeodolné a vhodné aj pre športovcov. Vybrať si totiž môžete až z neuveriteľných 120 športových programov. Samozrejmosťou je meranie tepovej frekvencie, monitoring spánku a výpočet spálených kalórií počas dňa.

Vynikajú krásny vzhľadom ručičkových hodiniek a rovnako im nechýba prémiová kvalita. Keď ich máte na ruke, skutočne máte pocit, že na sebe máte niečo kvalitné. Okrem vzhľadu a spracovania však vynikajú aj v starostlivosti o zdravie.

Nechýba im totižto okrem merania pulzu aj oxymeter a v prípade prudkého pádu (napríklad odpadnutia) dokážu samé zavolať záchrannú pomoc aj s presnou polohou.

Samsung Galaxy Watch 3
Samsung Galaxy Watch 3

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Smart hodinky Garmin Forerunner 745

Patríte medzi vášnivých športovcov a medzi vaše aktivity patrí beh, plávanie či rovno triatlon? V tom prípade by vám nemali chýbať hodinky Garmin Forerunner 745.

Sú vhodné najmä pre tých ľudí, ktorí túžia mať o svojom tréningu podrobné informácie. Samozrejme, využiť ich nemusíte len na šport, ale tiež aj na každodenné nosenie. Ich doména je však podrobné monitorovanie vašich tréningov a disponujú tiež extrémnou odolnosťou.

garmin forerunner
Garmin Forerunner 745

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Toto boli 3 najlepšie smart hodinky do 500 eur. Veríme, že si vyberiete svojho favorita. Pokiaľ patríte k Apple nadšencom, Apple Watch 7 sú jasná voľba. A je váš favorit Android a Samsung, nemali by vám na ruke chýbať Samsung Galaxy Watch. Ak vašou prioritou nie je OS ani značka, no za to chcete mať čo najpodrobnejšie informácie o vašom zdraví a tréningu, Garmin Forerunner sú tie pravé smart hodinky pre vás. Pokiaľ však nechcete utratiť toľko peňazí, určite si pozrite aj najlepšie smart hodinky do 100, alebo do 200 eur a nezabudnite si tiež pozrieť podľa akých kritérií si môžete vybrať tie správne.

4 thoughts on “Najlepšie smart hodinky do 500 eur – luxusné, štýlové aj užitočné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *