Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
nedeľa, 3 marca, 2024
Ako začaťInvestícieKryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Návod ako sa zaregistrovať na crypto.com – rýchlo rastúcu kryptoburzu

Crypto.com patrí medzi najznámejšie, najväčšie a najpoužívanejšie kryptomenové burzy s obrovskou komunitou a základňou, no hlavne sa jedná momentálne asi o najrýchlejšie rastúcu krypto spoločnosť. Môže za to predovšetkým bohatá ponuka možností nákupu a predaja kryptomien, ich staking, tradovanie a takisto NFT trh, ale aj množstvo influencerov a známych tvárí či organizácií zo sveta športu, ktorí s crypto.com spolupracujú, ako napríklad LeBron James, UFC, F1 či talianska Serie A a iní. V tomto článku si zhrnieme návod (tutoriál) ako sa na crypto.com zaregistrovať.

Bod č. 1 – otvorite si crypto.com

Otvorte si kryptomenovú burzu crypto.com cez tento odkaz, alebo tlačidlo nižšie a dostanete sa priamo na stránku registrácie. Na nej vyplňte svoje meno, priezvisko, dátum narodenia, krajinu, email a zvoľte si silné heslo. Keďže ide o financie, dajte si na hesle naozaj záležať.

💰REGISTROVAŤ SA NA KRYPTOMENOVÚ ZMENÁREŇ A BURZU CRYPTO.COM

Bod. 2. – overenie emailu a telefónneho čísla

Po vytvorení účtu vám príde na email overovací kód, ktorý vyplníte do stránky registrácie. Následne sa dostanete na stránku, kde je potrebné vyplniť vaše tel. č., na ktoré vám príde v bezplatnej SMS taktiež kód overenia, ktorý treba vyplniť.

Bod. 3 – overenie identity

V ďalšom kroku je potrebné overiť identitu prostredníctvom opätovného vyplnenia vášho mena, nasnímania vašej ID karty (občiansky/vodičský/pas) cez webkameru/selfie kameru na mobile, nasnímania biometriky vašej tváre cez webkameru/selfie kameru a následne nahratia vašej selfie s ID kartou a papierom, na ktorom musí byť ručne napísané crypto.com a dnešný dátum, v ruke. Nemusíte sa báť tieto dôverné údaje poskytnúť – crypto.com je celosvetovo uznávaná a overená burza. Tieto informácie od nej vyžadujú štáty a úrady, ak by to nebolo nutné sami by ich určite nepýtali. Po odoslaní dokumentov na verifikáciu vám príde rozhodnutie o schválení na zadaný email. Overenie môže trvať až 7 pracovných dní, ale reálne by vám malo prísť do pár hodín, v lepšom prípade minút. Pokiaľ vám overenie neprejde, skúste použiť kvalitnejšiu kameru.

Hotovo! Váš účet na crypto.com je aktívny

Gratilujeme! Ak ste splnili predchádzajúce 3 kroky, môžete naplnovať využívať služby kryptomenovej zmenárne a burzy – crypto.com vrátane nakupovania a predávania kryptomien prevodom alebo kartou, stakovania kryptomien, live tradingu na spotových a futures trhoch, ale taktiež môžete využívať aj crypto.com NFT marketplace.

Ak máte záujem aj o iné krypto burzy ako crypto.com, alebo ešte nie ste rozhodnutý, určite si pozrite naše porovnanie kryptomenových burzí v tomto článku, alebo ako investovať do Bitcoinu a iných kryptomien tu. Nájdete u nás taktiež návod ako sa zaregistrovať na Coinbase, alebo Binance.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

2 thoughts on “Návod ako sa zaregistrovať na crypto.com – rýchlo rastúcu kryptoburzu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *