Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
Ako začaťInvestícieKryptomenyKryptomeny a NFTNovinkyTechnológie

Návod ako sa zaregistrovať na Coinbase a získať 9€ v Bitcoine zdarma

Coinbase je jedna z prvých kryptomenových burzí vôbec. Patrí medzi najstaršie, najväčšie a najznámejšie kryptoburzi nielen na svete, ale aj u nás. Medzi svojimi službami ponúka samozrejme nakupovanie a predávanie kryptomien, ale taktiež ich vzájomné zamieňanie, stakovanie, tradovanie na spotových a futures trhoch a taktiež plánuje vlastný NFT marketplace. V tomto článku si detailne rozoberieme návod (tutoriál) ako sa zaregistrovať na Coinbase a dostať registračný bonus 9€ v Bitcoine zdarma.

Bod č. 1 – otvorte si Coinbase

Otvorte si stránku Coinbase a vpravo hore stlačte tlačidlo get started. Ak si to chcete uľahčiť a zároveň dostať vstupný darček, otvorte si Coinbase cez tento link, alebo tlačidlo nižšie. Dostanete sa priamo na stránku registrácie a navyše ako bonus za registráciu obdržíte 9€ (10 USD) v Bitcoine úplne zdarma! Na prvej stránke je potrebné vyplniť vaše meno, priezvisko, email, zvoliť si SILNÉ heslo a potvrdiť, že máte viac ako 18 rokov a prijímate obchodné podmienky. Následne potvrdíte, že rozumiete GDPR a či si žiadate dostávať promo emaily.

💰REGISTROVAŤ SA DO COINBASE A ZÍSKAŤ DARČEK 9€ V BITCOINE ZDARMA

Bod č. 2 – potvrdenie emailu a tel. č.

Po odoslaní počiatočných údajov vám príde na email overovacie tlačidlo, na ktoré musíte kliknúť. Po verifikovaní emailu je účet založený a nasleduje nastavenie telefónneho čísla, na ktoré vám príde SMS kód pre dvojfaktorové overenie. Ten treba vyplniť do registračnej stránky a následne sa už môžete prihlásiť do svojho účtu.

Bod č. 3 – informácie o vašej osobe

V ďalšom kroku musíte opätovne vyplniť základné informácie o vašej osobe. Meno, priezvisko, dátum narodenia + adresu bydliska. Dbajte na to, aby boli informácie vyplnené pravdivo a bez preklepov. Ďalej odpoviete na tieto otázky: Na čo chcete používať Coinbase? Aký je váš zdroj príjmov? Aké máte povolanie? Aký je váš zamestnávateľ? Posledné 4 číslice SSN.

Bod č. 4 – verifikácia identity

Na overenie totožnosti budete potrebovať ID kartu (občiansky/vodičský/pas), ktorú si môžete verifikovať dvomi spôsobmi – mobilnou kamerou (pričom nenahrávate hotovú fotku, ale fotíte priamo do coinbase aplikácie), alebo nasnímaním ID karty cez pc/ntb webkameru. Údaje z ID karty sa musia zhodovať s údajmi z kroku č. 3. Nemusíte sa báť, že by Coinbase vaše údaje zneužil. Na ich stránke môžete vyhľadať presné dôvody prečo od vás tieto údaje potrebujú. Väčšinou je to na nátlak od štátov a úradov, aby kryptomeny, respektíve centralizované burzy neboli zneužívané na nelegálnu činnosť.

Hotovo! Ste registrovaný na krypto burze Coinbase a váš účet je plne funkčný

Gratulujeme! Po úspešnej verifikácií identity máte hotovo. Následne môžete do svojho účtu pridať bankový účet, alebo platobnú kartu a nakupovať kryptomeny pomocou prevodu, alebo platobnej brány. Po nakúpení kryptomien ich môžete zamieňať, stakovať, tradovať a využívať mnoho ďalších funkcií.

Ak máte záujem aj o iné krypto burzy ako Coinbase, alebo ešte nie ste rozhodnutý, určite si pozrite naše porovnanie kryptomenových burzí v tomto článku, alebo ako investovať do Bitcoinu a iných kryptomien tu. Nájdete u nás aj návody ako sa zaregistrovať na Binance a Crypto.com.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

3 thoughts on “Návod ako sa zaregistrovať na Coinbase a získať 9€ v Bitcoine zdarma

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *