Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkySmart homeTechnológie

Vybrali sme TOP 3 najlepšie inteligentné svetlá

Vedeli ste, že môžete svietiť toľko čo teraz, ale aj tak ušetriť kopec peňazí? Staré žiarovky totiž spotrebujú veľa elektrickej energie zatiaľ čo nemajú moc dlhú životnosť. Zato úsporné LED žiarovky vám dokážu ušetriť niekoľkonásobne viac energie a síce sú drahšie, ale ich životnosť je aj niekoľkonásobne vyššia. Nemusíte ich teda tak často meniť a ušetríte peniaze hned dvomi spôsobmi. Ak to chcete v číslach, tak napríklad LED žiarovka s príkonom 6W vám posvieti rovnako dobre ako klasická žiarovka, ktorá má príkon 60W. To znamená, že za rovnaké svetlo zaplatíte desatinu pôvodnej ceny. A ako je to so životnosťou? Zatiaľ čo bežná žiarovka má životnosť okolo 1000 hodín, LED žiarovka vám vydrží 15X toľko, čiže 15000 hodín. Ak však ku technolǵií LED pridáme ešte aj smart funkcie, získame hneď 3 výhody. Aby sme vám pomohli ušetriť, vybrali sme pre vás podľa nášho úprimného úsudku 3 najlepšie inteligentné LED svetlá aké sú teraz dostupné.

Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Xiaomi Mi Smart LED Bulb
Xiaomi Mi Smart LED Bulb

Táto Smart LED žiarovka od Xiaomi je skvelým príkladom úspornosti LED žiaroviek. Nie je to síce smart žiarovka, ktorá mení farby, ale je skvelou náhradou bežných žiaroviek. Príkon tejto inteligentnej žiarovky je len 8W čo vám zaistí veľkú úsporu energie. Vaše oči chráni vďaka teplejšej farbe svetla a to s hodnotou 2700 K. Ale čo vám naozaj pomôže ušetriť obrovské množstvo peňazí, je jej životnosť. Životnosť tohto inteligentného svetla totiž dosahuje neuveriteľných 25000 hodín! To znamená, že táto žiarovka by mohla byť zapnutá viac ako dva a pol roka bez prestávky než by sa vypálila. Nemusíte sa ale báť, že by ste ju zabudli vypnúť. Táto žiarovka je totižto inteligentná a dokážete ju cez wifi spárovať s vašim mobilom. V ktorom cez aplikáciu môžete sledovať jej spotrebu energie a aj to či je zapnutá alebo nie, a to ani nemusíte byť doma. Ak by ste ju ale aj zabudli vypnúť, môžete tak spraviť cez mobil kludne aj keď ste v práci.

🏷POZRIEŤ SMART LED ŽIAROVKU XIAOMI MI SMART LED BULB NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA XIAOMI MI SMART LED BULB NA HEUREKA.SK

TP-LINK Tapo L530E

TP-LINK Tapo L530E
TP-LINK Tapo L530E

Inteligentú rodinu Tapo od TP-Link už určite poznáte. A určite viete, že do nej patria aj smart svetlá. Novým prírastkom do tejto rodinky je aj táto inteligentná žiarovka Tapo L530E. Táto smart žiarovka vám ponúka okrem iného aj zmenu farby spomedzi 16tich miliónov rôznych odtieňov. Svetlo si na nej môžete prispôsobiť naozaj podla predstáv aj vďaka nastaveniu jasu a teploty svetla. Môžete si nastaviť zapnutie a vypnutie podľa východu alebo západu slnka, podľa konkrétneho času alebo aj odstopovať podľa časovača. Toto všetko môžete ovládať z mobilnej aplikácie Tapo s ktorou sa žiarovka spojí cez wifi. Ovládať ju ale môžete nielen pomocou aplikácie, ale aj svojim hlasom skrz hlasových asistentov ako je napríklad Alexa. Táto žiarovka vám dokáže zároveň ušetriť náklady na energie vďaka nízkemu príkonu len 8,7W a životnosti až 15000 hodín! Na inteligentné svetlo Tapo L530E sme sa pozreli aj detailnejšie v tejto recenzií.

🏷POZRIEŤ SMART LED ŽIAROVKU TP-LINK TAPO L530E NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA TP-LINK TAPO L530E NA HEUREKA.SK

NiteBird smart bulb WB4

NiteBird smart bulb WB4
NiteBird smart bulb WB4

Inteligentná žiarovka NiteBird vám ponúkne na výber až zo 16tich miliónov odtienov farieb, ktorými si môžete svietiť. K týmto farbám samozrejme patrí aj teplá biela ktorá pomáha chrániť vaše oči a ak by vám ani to nestačilo, svetlo si môžete aj stmievať presne podla vašich predstáv. Ak by ste si z farieb nevedeli vybrať, v ponuke máte aj niekoľko prednastavených scén. Nesklame ani v prípade, že radi usporiadávate párty, vďaka hudobnej funkcií bude žiarovka neustále blikať a meniť farby do rytmu hudby. Žiarovku môžete samozrejme ovládať aj cez bezplatnú aplikáciu Gosund alebo dokonca hlasom pomocou hlasových asistentov. V aplikácií môžete žiarovku zapnúť alebo vypnúť manuálne, pomocou časovača alebo pomocou dopredu nastaveného času. Úsporou energie tiež nesklame, keďže jej príkon je len 8W a životnosť perfektných 20000 hodín!

🏷POZRIEŤ SMART LED ŽIAROVKU NITEBIRD SMART BULB WB4 NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA NITEBIRD SMART BULB WB4 NA HEUREKA.SK

Toto boli podľa nás 3 najlepšie inteligentné svetlá, ktoré nás zaujali svojími funkciami, úsporou a atraktívnou cenou, vďaka čomu sa jedná o investíciu s rýchlou návratnosťou.

4 thoughts on “Vybrali sme TOP 3 najlepšie inteligentné svetlá

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *