Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
NovinkySlúchadláSmart hodinkySmartfónyTechnológie

Vybrali sme TOP 15 produktov z Alza Black Friday

Blížiace sa Vianoce značia len jedno, je čas nakúpiť darčeky našim najbližším a dopriať niečo malé aj sami sebe. Treba sa predsa potešiť, keď už sme celý rok poslúchali. Jediné čo nám stojí v ceste ku super darčekom a bohatým Vianociam sú neustále rastúce ceny. Ceny sú pred sviatkami veľký strašiak mnohých z nás a dnes, počas energetickej krízy detto. Riešením, ktoré by mohlo vyriešiť túto pohromu je Black Friday, s ktorým okrem iných pred sviatkami prichádza aj Alza. Vďaka akcií Black Friday dokážeme kúpiť inak predražené produkty za zvýhodnené ceny a ušetriť tak kopec peňazí. Niektoré zľavy dosahujú dokonca viac ako 50%! Black Friday na Alze trvá do 27.11.2022 – to znamená, že do tohto dátumu môžete akcie využiť a okrem skvelej zľavy sa vyhnete aj stresu z nakupovania darčekov na poslednú chvíľu. Vybrali sme pre vás 15 najlepších produktov, ktoré sa podľa nás naozaj vyplatí počas Alza Black Friday zakúpiť.

TOP 3 Smartfóny z Alza Black Friday

POZRIEŤ CELÚ PONUKU SMARTFÓNOV NA ALZA BLACK FRIDAY
POZRIEŤ CELÚ PONUKU SMARTFÓNOV NA ALZA BLACK FRIDAY

Pri výbere týchto troch smartfónov sme mysleli na každého. Samsung Galaxy Z Flip3 je revolučný mobil, ktorý vám ponúkne skladací displej, a ten zaručene ohromí každého kto vám ho uvidí v ruke. Zároveň táto zaujímavá novinka od Samsungu dostala zľavu 24% čo znamená, že z pôvodnej ceny 849,90 eur ho môžete teraz kúpiť len za 649 eur. iPhone 12 je kvalitný mobil so štýlovým dizajnom. Je to zaručená klasika, ktorá nesklame a ak si teraz kúpite novú 12tku, vydrží ešte zopár dobrých rokov. Z pôvodnej ceny 736,90 eur sa dostal na príjemnejších 688,90 eur. Black Shark 4 je zaujímavý mobil určený pre mobilných hráčov. Tento herný mobil ponúka funkcie ktoré u iných smartfónov nenájdete a poteší aj 18% zľava ktorá pôvodnú cenu 485,90 eur stiahne na krásnych 399,90 eur. Pre Black Shark 4 sme si pripravili aj recenziu.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU SMARTFÓNOV NA ALZA BLACK FRIDAY

TOP 3 Tablety z Alza Black Friday

POZRIEŤ CELÚ PONUKU TABLETOV NA ALZA BLACK FRIDAY
POZRIEŤ CELÚ PONUKU TABLETOV NA ALZA BLACK FRIDAY

Z Tabletov sme vybrali dva tablety s Windowsom, ktoré sú schopné aj na prácu a jeden klasický Android tablet vhodný na domácu zábavu. Surface Pro 7 je jedným z top PC tabletov aké sú práve na trhu. Skvelé spracovanie, kompaktNé telo a funkcie plnohodnotného PC. Cena sa dostala vďaka 31% zľave z 1299 eur na úžasných 897,90 eur a to je zľava ktorá sa naozaj oplatí využiť. Lenovo IdeaPad Duet 3 je taktiež PC tablet s operačný systémom Windows, ktorý dokáže nahradiť aj plnohodnotný pracovný notebook. IdeaPad patrí ale samozrejme do nižšej cenovej kategórie, takže je vhodný napríklad ako študentský notebook. Black Friday z neho ale robí ešte dostupnejšie zariadenie a z ceny 549 eur sa dostal na 491,90 eur. Lenovo Yoga Tab 13 je zase klasický Android tablet, ktorý zase nie je až tak klasický. Kovové telo, klávesnica a stojan z neho robia o čosi lepšie zariadenie. Vďaka Black Friday sa jeho cena znížila z 678,90 eur na dostupnejších 566,90 eur.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU TABLETOV NA ALZA BLACK FRIDAY

TOP 3 PC/NTB z Alza Black Friday

POZRIEŤ CELÚ PONUKU PC/NTB NA ALZA BLACK FRIDAY
POZRIEŤ CELÚ PONUKU PC/NTB NA ALZA BLACK FRIDAY

ASUS ROG Strix GA15 je herný počítač, ktorý uspojí aj náročných hráčov. Obrovský výkon, 3TB pamäť a štýlová skryňa s RGB osvetlením. Toto všetko môže mať teraz vášnivý hráč s 200 eurovou zľavou len za 1779 eur. Lenovo ThinkBook 15p G2 je veľmi elegantný notebook, ktorý sa hodí aj do práce aj na voľný čas! Má dostatok výkonu na nové hry ale aj na zložité grafické programy. Je to naozaj ponúka ktorá sa tak často nevidí, keďže tento elegán zlacnel o skoro 400 eur na príjemných 1005,90 eur. Lenovo V15 G2 ITL je notebook, ktorý vás podrží počas štúdia, alebo aj pri práci v kacelárií. Netreba od neho očakávať veľký výkon, ale svoju prácu zvládne bez zaváhania. Vďaka Black Friday pri jeho kúpe ušetríte skoro 150 eur. Dostanete ho len za 499 eur.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU PC/NTB NA ALZA BLACK FRIDAY

TOP 3 Smart Hodinky z Alza Black Friday

POZRIEŤ CELÚ PONUKU SMART HODINIEK NA ALZA BLACK FRIDAY
POZRIEŤ CELÚ PONUKU SMART HODINIEK NA ALZA BLACK FRIDAY

Inteligentné hodinky môžu slúžiť ako módny doplnok, ale hlavne sú zaujímavým smart vylepšovákom, ktorým si môžete sledovať napríklad svoj pulz, kroky alebo spánok. Takéto hodinky sú však väčšinou celkom drahé. Vďaka Black Friday na Alze ale môžete získať napríklad Samsung Galaxy Watch 4 Classic len za 269,90 eur vďaka 11% zľave. Hodinky Garmin Instinct 2 Solar, ktoré stoja 449,90 eur môžete počas Black Friday kúpiť len za 329,90 eur, ktoré zabezpečila až 27% zľava. Huawei Watch 3 Pro môžete mať po zľave len za 299 eur.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU SMART HODINIEK NA ALZA BLACK FRIDAY

TOP 3 Bezdrôtové slúchadlá z Alza Black Friday

POZRIEŤ CELÚ PONUKU BLUETOOTH SLÚCHADIEL NA ALZA BLACK FRIDAY
POZRIEŤ CELÚ PONUKU BLUETOOTH SLÚCHADIEL NA ALZA BLACK FRIDAY

Bezdrôtové slúchadlá s kvalitným potlačením zvuku naozaj nie su lacné. Kvalita ich zvuku však naozaj stojí za tie prachy. Prečo ich ale kupovať draho, keď napríklad Jabra Elite 85t kúpite o 50 euro lacnejšie vďaka 22% zľave? Ich finálna cena je len 179,99 eur. Nenápadné ale veľmi kvalitné Sony True Wireless LinkBuds S až s 34% zľavou len za 119 eur. Ak ale hladáte kvalitu za menšiu sumu, tak JBL Wave 300TWS zoženiete len za 49,99 eur vďaka zľave až 37%.

POZRIEŤ CELÚ PONUKU BLUETOOTH SLÚCHADIEL NA ALZA BLACK FRIDAY

Ak chcete pri nakupovaní darčekov naozaj ušetriť využite Black Friday čo najskôr pretože konćí už 27.11.2022.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *