Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 22 mája, 2024
NovinkyRecenzieSmartfónyTechnológie

Recenzia: Samsung Galaxy S22 – elegancia a TOP výkon v jednom

V tejto recenzii si predstavíme jednu z vlajkových lodí Samsungu. Ide o Samsung Galaxy S22. Tento smartfón prináša rad vylepšení a inovácií v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi. Disponuje vyspelým dizajnom, výkonným procesorom a špičkovou výbavou, ktorá z neho robí jednu z najlepších možností pre náročných užívateľov, ktorí hľadajú vysokokvalitný prémiový mobil s množstvom funkcií za rozumnú cenu. Viacej nám už prezradí recenzia na Samsung Galaxy S22 nižšie.

Recenzia: Samsung Galaxy S22
Recenzia: Samsung Galaxy S22

Dizajn a displej smartfónu Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 má naozaj elegantný dizajn so zaoblenými rohmi. Je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý pôsobí luxusne a pevne. Disponuje tiež odolnosťou voči vode a prachu, čo je skvelé pre tých, ktorí chcú svoj smartfón používať aj v náročných podmienkach. Je dostupný v niekoľkých farebných verziách, takže si môžete vybrať tú, ktorá sa vám najviac páči. Čo sa týka displeja, Samsung Galaxy S22 ponúka 6,2-palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 1440 x 3200 pixelov. Jeho obrazovka je schopná zobraziť živé a ostré farby, a to vďaka vysokému jasu a vysokému kontrastu. Má tiež certifikáciu HDR10+, čo znamená, že dokáže zobraziť širokú škálu farebných odtieňov a tým poskytnúť lepšie zobrazenie detailov v scénach s vysokým rozsahom jasu. Obnovovacia frekvencia displeja je príjemných 120Hz.

🏷POZRIEŤ SAMSUNG GALAXY S22 NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA SAMSUNG GALAXY S22 NA HEUREKA.SK

Výkon Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 je vybavený výkonným procesorom, ktorý zaisťuje rýchle a hladké vykonávanie najrôznejších úloh ktoré mu zadáte. Konkrétne sa jedná o procesor Qualcomm Snapdragon 888, ktorý patrí medzi najvýkonnejšie procesory na trhu a je schopný zabezpečiť dostatočný výkon pre takmer všetky úlohy, ktoré si môžete predstaviť. Problém mu nerobia ani najnovšie herné tituly. Samsung Galaxy S22 má tiež dostatočnú kapacitu operačnej pamäte, ktorá umožňuje plynulé spúšťanie a používanie viacerých aplikácií súčasne bez spomalenia telefónu. Konkrétne má telefón 8 GB operačnej pamäte, čo je dostatočné pre väčšinu používateľov a umožňuje plynulé používanie aj pri náročnejších úlohách. Samsung Galaxy S22 má tiež dostatočne veľkú kapacitu batérie, ktorá vám umožní celodenné používanie bez potreby dobíjania. Môžete tak bez obáv využívať všetky funkcie telefónu aj na cestách bez toho, aby ste sa museli obávať, že vám dojde batéria.

Fotoaparáty mobilu Samsung Galaxy S22

Fotoaparáty Samsung Galaxy S22 sú vynikajúce a ponúkajú množstvo skvelých funkcií pre vytváranie kvalitných fotografií a videí. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 64 MP je schopný vytvoriť ostré a detailné fotografie s vysokým rozlíšením, ktoré sú ideálne pre zdieľanie na sociálnych sieťach alebo pre tlač. Druhý fotoaparát s rozlíšením 12 MP je širokouhlý objektív, ktorý vám umožňuje vytvárať fotografie s širším záberom a zachytiť viac detailov na fotografii. Tretí fotoaparát s rozlíšením 10 MP je teleobjektív, ktorý vám umožňuje vytvárať fotografie s väčším priblížením a zachytiť viac detailov na vzdialenejších objektoch. Je tiež vybavený funkciou stabilizácie obrazu, takže sa nemusíte obávať rozmazaných fotografií pri fotografovaní z ruky a bez použitia statívu. Fotoaparáty Samsung Galaxy S22 sú tiež schopné vytvárať videá v rozlíšení až 8K, takže si môžete užiť vysokokvalitné videá s ostrým a detailným obrazom. Môžete tiež využiť rôzne režimy fotografovania, ako je napríklad nočný režim alebo režim portrét, aby ste mohli vytvárať kvalitné fotografie v rôznych situáciách. Celkovo sa jedná o vynikajúce a veľmi kvalitné fotoaparáty, presne tak ako sa na vlajkovú loď patrí.

Záverečná recenzia smartfónu Samsung Galaxy S22

Recenzia na Samsung Galaxy S22 nám prezradila, že sa jedná vysoko kvalitný prémiový smartfón s množstvom skvelých funkcií a vynikajúcim výkonom. Je vybavený výkonným procesorom, dostatočnou kapacitou operačnej pamäte, veľkým a kvalitným displejom a vynikajúcimi fotoaparátmi. Je to skvelá voľba pre náročných užívateľov, ktorí hľadajú smartfón na TOP úrovni, avšak s cenovkou pod 1000 eur, takže sa zaslúžene dostal do nášho výberu najlepších mobilov do 800 eur. Ak vás však Samsung nezaujal, určite pozrite v tejto cenovke aj Asus Zenfone 9 s Androidom, alebo iPhone 13 mini s iOS.

3 thoughts on “Recenzia: Samsung Galaxy S22 – elegancia a TOP výkon v jednom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *