Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NTFs: Crypto Punk za 3 milióny dolárov!

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Minulý týždeň celý trh prevalcoval gigantický predaj NFTčka z jedného prvých tradičných NFT projektov – Crypto Punka.

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

V posledných týždňoch sa mohlo zdať, že záujem o NFTs akosi klesol a floor prices väčšiny projektov klesli. Treba si však uvedomiť, že sa celý svet nachádza v zložitej situácií kedy na východe Európy prebieha vojna a pokles cien NFTs nie je ničím zvláštny, nakoľko takisto klesli akcie, kryptomeny a takmer všetko okrem základných komodít. Dnes si však ukážeme tie najväčšie predaje za posledný týždeň, ktoré určite nízkou hodnotou netrpia.

Azda najväčšou novinkou je zrejme integrácia Solana blockchainu na najväčší NFT marketplace na svete – Opensea. Okrem toho svoje prvé NFTs dropla napríklad aj CZ/SK, respektíve európska MMA organizácia Oktagon MMA.

Crypto Punks a BAYC opäť ovládli trh – toto sú najdrahšie predaje minulého týždňa

Crypto Punk #7756 bol predaný za 1050ETH (3 200 000 USD) – Crypto Punkovia sú jeden z prvých a najtradičnejších NFT projektov vôbec. Jedná sa o 10 000 vygenerovaných pixelových panáčikov, ktorých nedávno odkúpili tvorcovia BAYC – Yuga Labs.

Crypto Punk #416 bol predaný za 250ETH (753 000 USD)

BAYC #5149 bol predaný za 245ETH (797 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného pracuje na vlastnom Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

Crypto Punk #3088 bol predaný za 220ETH (725 000 USD)

BAYC #8537 bol predaný za 200,69ETH (608 000 USD)

BAYC #9138 bol predaný za 169ETH (505 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *