Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyRecenzieSmart homeTechnológie

Recenzia: LED pásik Tapo L920-5 – dodajte vášmu domovu iskru

Ak sa zaujímate o smart gadgety do inteligentnej domácnosti, určite ste už počuli o renomovanej značke TP-Link a ich sérií TAPO. Dnes si predstavíme smart LED pásik Tapo L920-5, ktorý sme si vyskúšali a môžeme s kľudom prehlásiť, že svojimi funkciami nechal konkurenciu ďaleko za sebou. Vašu domácnosť ožiari na milióny spôsobov, viac vám však už prezradí naša recenzia na Tapo L920-5 nižšie.

Ovládanie ktoré si zamilujete

Keďže žijeme v modernej dobe, ovládanie Tapo L920-5 je veľmi jednoduché a intuitívne. K dispozícii máte ovládanie pomocou aplikácie Tapo, alebo pomocou hlasového asistenta, akým je napríklad Alexa. Pásik stačí spojiť s vašou Wi-Fi a môžete začať objavovať jeho funkcie. Samozrejme bude dobré pásik aj zapnúť do elektriny a pomocou M3 lepiacej pásky na spodnej strane pásika ho nalepiť na vami zvolené miesto. Je to jednoduché, keďže pásik je flexibilný a ak vám jeho 5 metrová dĺžka nevyhovuje, dá sa skrátiť na požadovanú dĺžku.

Svetelné efekty aké tu ešte neboli

Tapo L920-5 disponuje integrovaným IP čipom a technológiou RGBIC vďaka čomu môže zobrazovať aj viac farieb naraz. Vďaka tomu dokážete vytvoriť rôzne farebné efekty presne podľa svojich predstáv a bez obmedzení. Pri tvorbe svetelných efektov vás určite poteší viac ako 16 miliónov živých farieb a možnosť ovládať samostatné svetelné zóny. Svetelné efekty alebo vami vytvorená svetelná atmosféra sa dá potom v aplikácií jednoducho uložiť a vyvolať znova kedy len chcete. Ak práve doma organizujete párty, využijete určite aj funkciu zachytávania hudby, pri ktorej pásik detekuje rytmus a synchronizuje s ním svoje svetelné efekty.

🏷POZRIEŤ SMART LED PÁSIK TP-LINK TAPO L920-5 NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ UŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI A POROVNANIE CIEN NA TAPO L920-5 NA HEUREKA.SK

Recenzia: TP-Link Tapo L920-5
Recenzia: TP-Link Tapo L920-5

Životnosť

Novinkou je taktiež jeho povrchová úprava ktorá dostala vylepšenie v podobe polyuretánu, vďaka čomu je pásik odolnejší, ohybnejší a samozrejme aj vodeodolný. TP-Link taktiež garantuje svietivosť až 50-tisíc hodín čo je približne o 50% viac ako ponúka konkurencia. Oproti konkurencií vám pásik ponúka aj o 20% vyšší jas vďaka kvalitným LED diódam.

Časovanie a plánovanie

Vďaka aplikácií Tapo si môžete pásik nastaviť aj na určitú hodinu, alebo naopak nadstaviť časovač, po ktorého uplynutí sa pásik môže napríklad vypnúť. Zaujímavou funkciou je aj režim “preč”, ktorý vám pomôže keď nieste doma. Režim “preč” bude pásik zapínať, vypínať a meniť farby v rôznych náhodných intervaloch počas toho ako ste napríklad na dovolenke, aby prípadný zlodej, ktorý sleduje váš dom nevedel či ste doma, alebo nie.

Pokiaľ ide o kvalitu, tento LED pásik je skutočne na pravom mieste. Samozrejme, na trhu sú rôzne lacné náhrady z Čínskych eshopov a podobne, no obrovský výber funkcií a predovšetkým jas a životnosť posúva TP-Link Tapo L920-5 na úplne inú úroveň a koniec koncov, aj cena je veľmi prívetivá. Ak by ste však chceli ešte niečo viacej, určite sa poobzerajte aj po novšej generácií TP-Link Tapo L930-5.

2 thoughts on “Recenzia: LED pásik Tapo L920-5 – dodajte vášmu domovu iskru

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *