piatok, 14 júna, 2024
NovinkyRecenzieSmart hodinkyTechnológie

Recenzia: Amazfit Band 7 – pozdvihnite váš tréning na novú úroveň

Ak hľadáte skvelého sparing partnera pre váš tréning, okrem kamarátov by vám jednoznačne nemal chýbať fitness náramok. Nejde len o módny doplnok a smart hračku. Môže vám skutočne pomôcť dostať váš tréning do bodu, v ktorom pôjde váš progress smerom nahor. Jedným zo skvelých a užitočných smart náramkov je aj Amazfit Band 7 a ak premýšľate či skutočne stojí za to, naša recenzia vám odpovie.

Dizajn a výkon

Amazfit Band 7 sa môže pochváliť dizajnom, ktorý pôsobí elegantne a sofistikovane. Náramok je vyrobený z kvalitného materiálu a je veľmi pohodlný na nosenie, aj počas intenzívneho tréningu. Jeho displej je farebný a vďaka solídnemu jasu zobrazuje informácie o vašom tréningu jasne a prehľadne. S funkciami ako sú sledovanie tepovej frekvencie, krokomer, monitorovanie spánku a podpora monitorovania viacerých športov si môžete byť istí, že Amazfit Band 7 bude vašim najlepším partnerom v tréningu.

Amazfit Band 7
Amazfit Band 7

🏷POZRIEŤ SMART NÁRAMOK AMAZFIT BAND 7 NA ALZA.SK

️✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA AMAZFIT BAND 7 NA HEUREKA.SK

Funkcie

Amazfit Band 7 ponúka množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať váš tréning a zlepšovať vaše výkony. Úplný základ je kromoker, ktorý vám prezradí vašu “pasívnu” aktivitu a spálené kalórie počas bežného dňa mimo tréningu. To čo vás však bude zaujímať najviac je monitorovanie samotného tréningu. Hlavnými ukazovateľmi sú spálené kalórie, čas a samozrejme tepová frekvencia, ktorá vám prezradí ako je na tom vaša kondícia a či je váš tréning v správnom tempe, aby ste naberali svalovú hmotu, chudli, alebo zlepšovali kardio. Fitness náramok Amazfit Band 7 tiež ponúka monitorovanie spánku, čo vám umožní sledovať kvalitu spánku a prispôsobiť svoj tréning aj podľa toho ako úspešne regenerujete. Poteší tiež GPS a notifkácie z vášho Androidu či iPhonu.

Vodotesnosť a batéria

Amazfit Band 7 má certifikáciu IP68, čo znamená, že je odolný proti vode a prachu. To znamená, že ho môžete používať počas tréningu aj v daždi či dokonca na plávanie. Navyše, batéria Amazfit Band 7 má maximálnu výdrž batérie až 28 dní. To v tejto cenovej relácií skutočne nemá konkurenciu a pokiaľ chcete náramok, ktorý nemusíte každú chvíľu nabíjať, toto je správna voľba.

Záverečná recenzia Amazfit Band 7

Amazfit Band 7 patrí bezpochyby medzi najlepšie fitness náramky do 50 eur. Je skvelým partnerom ku tréningu, dá sa využiť aj na plávanie, budete s ním mať neustály prehľad o notifikáciach a výdrž batérie nemá konkurenciu. Smart náramok Amazfit Band 7 môžeme jedine doporučiť. Ak sa vám však značka Amazfit nepozdáva, v tejto cenovej relácií sa nachádzajú aj kvalitné náramky Huawei Band 7 a Xiaomi Mi Band 7.

3 thoughts on “Recenzia: Amazfit Band 7 – pozdvihnite váš tréning na novú úroveň

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *