Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyRecenzieSmartfónyTechnológie

Recenzia : iPhone 13 Mini – namakaný stroj v malom tele, teraz za skvelú cenu

Táto recenzia nám predstaví veľmi zaujímavý kompaktný model od Apple, ktorým je iPhone 13 mini. Je to menšia verzia vlajkovej lode od spoločnosti Apple, ktorý bol predstavený v roku 2021. Tento smartfón ponúka množstvo vylepšení oproti predchádzajúcim modelom, vrátane vylepšeného výkonu, kamery a výdrže batérie. Tento smartfón je síce z roku 2021, ale aj napriek tomu patrí stále ku tomu najlepšiemu čo môžeme nájsť a je ideálne pre ľudí s menšími rukami a milovníkov malých mobilov a teraz je dostupný za veľmi zaujímavú cenu.

recenzia iPhone 13 mini
recenzia: iPhone 13 mini

🏷POZRIEŤ IPHONE 13 MINI NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA IPHONE 13 MINI NA HEUREKA.SK

Dizajn a displej iPhone 13 mini

Hlavnou výhodou iPhone 13 mini sú jeho kompaktné rozmery, ktoré ho robia ideálnym pre ľudí, ktorí hľadajú menší smartfón s vysokým výkonom. Smartfón má 5,4-palcový Super Retina XDR displej s rozlíšením 2340 x 1080 pixelov. Tento displej ponúka jas až 1200 nitov, čo znamená, že je veľmi jasný a ľahko čitateľný aj na slnečnom svetle. Má tiež široké pozorovacie uhly a poskytuje vynikajúcu ostrost a kvalitu obrazu pri prezeraní fotografií, videí a webových stránok. Displej iPhone 13 mini je tiež chránený odolným sklom Ceramic Shield, ktoré poskytuje vyššiu odolnosť proti poškriabaniu a nárazu. To znamená, že je menej pravdepodobné, že sa displej poškodí, ak ho dáte do vrecka spolu s kľúčmi alebo ho položíte na tvrdý povrch. Celkovo je displej iPhone 13 mini skvelým vylepšením oproti predchádzajúcim modelom a poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu a plynulosť pri prezeraní obsahu.

Výkon iPhone 13 mini

Výkonný procesor A15 Bionic spolu s pamäťou RAM vo výške 4 GB zaisťujú, že iPhone 13 mini je schopný zvládnuť aj najnáročnejšie aplikácie a hry bez akýchkoľvek problémov. Výdrž batérie je tiež vynikajúca, a to vďaka novému procesu výroby, ktorý umožňuje dosiahnuť vyššiu kapacitu batérie pri zachovaní rovnakého veľkostného formátu ako v predchádzajúcich modeloch. To znamená, že môžete s telefónom pracovať celý deň bez toho, aby ste sa museli obávať, že sa vám vybije.

Fotoaparáty iPhone 13 mini

Kamera iPhone 13 mini je tak ako sme pri iPhonoch zvyknutý tiež výborná, s 12-megapixelovým hlavným fotoaparátom a 12-megapixelovým ultravýkonným širokouhlým fotoaparátom. Oba fotoaparáty sú schopné zachytiť nádherné fotografie s vysokým rozlíšením a detailom, zatiaľ čo nový portrétny režim umožňuje fotografovať s bokeh efektom. Bokeh (z jap. boke ぼけ – „rozostrenie“). K dispozícii je tiež široká škála videorežimov, vrátane 4K videa s 60 snímkami za sekundu.

Záverečná recenzia iPhone 13 mini

V závere je potrebné povedať, že iPhone 13 mini je skvelou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú kvalitný smartfón s kompaktnými rozmermi a vysokým výkonom, a to nám potvrdila aj naša recenzia. V móde je totižto vyrábať mobily, ktoré svojimi rozmermi pripomínajú takmer tablety a ľudia s malými rukami majú často problém ovládať svoj smartfón jednou rukou. Tento model preto priniesol ideálnu záplatu pre dieru na trhu. Jeho operačný systém, kamera a výdrž batérie sú tiež veľkými výhodami, a faktom je, že tento telefón stále patrí k tomu najlepšiemu čo svet smartfónov ponúka a teraz je dokonca dostupný za skvelú cenu. Práve si zaslúžil miesto v našom rebríčku najlepších smartfónov do 800 eur. Ak však nepatríte medzi fanúšikov Apple a túžite skôr po Androide, určite si pozrite v rovnakej cenovej relácií aj recenzie na Samsung Galaxy S22 a Asus Zenfone 9.

3 thoughts on “Recenzia : iPhone 13 Mini – namakaný stroj v malom tele, teraz za skvelú cenu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *