pondelok, 15 júla, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NFTs: eBay sa púšťa do NFT sveta!

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Počas minulého týždňa sa do sveta NFT pustil aj gigantický marketplace eBay, keď oznámil spustenie exkluzívnej NFT kolekcie. Objem NFT predajov opäť klesol a medzi najdrahšie predaje sa umiestnil aj projekt mimo portfólia Yuga Labs.

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Gigantický marketplace eBay oznámil exkluzívnu NFT kolekciu v spolupráci s platformou OneOf, na ktorej nájdeme NFTs najmä z oblasti hudby a športu. Na eBayi už dokonca môžeme nájsť aj kategóriu NFTs. Medzi najdrahšie predaje sa opäť zaradili Bored Apes, Otherside a Crypto Punks, ale do top 6tky sa tentokrát dostala aj Fidenza.

Najdrahšie NFT predaje za posledný týždeň: Yuga Labs opäť dominujú, do topky sa však dostal aj iný projekt

BAYC #2664 bol predaný za 200ETH (390 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného buduje vlastný Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

CryptoPunk #7144 bol predaný za 200ETH (357 000 USD) – Crypto Punkovia sú jeden z prvých a najtradičnejších NFT projektov vôbec. Jedná sa o 10 000 vygenerovaných pixelových panáčikov, ktorých nedávno odkúpili tvorcovia BAYC – Yuga Labs.

Otherside #8553 bol predaný za 179ETH (355 000USD) – Otherside je metaverse od tvorcov BAYC, na ktorom je možné si zakúpiť pozemok.

Findeza #723 sa predala za 175ETH (345 000 USD) – Findeza je projekt umelca Tyler Hobbs, ktorý vytvoril algoritmus, na základe ktorého sú vygenerované nepredvídateľne zakrivené prvky v bloku.

Otherside #6147 bol predaný za 190ETH (344 000 USD)

Otherside #63972 bol predaný za 175ETH (334 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *