pondelok, 15 júla, 2024
KryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Ich hodnota dosiahla 4 miliardy USD – kam až to dotiahnú tvorcovia Bored Apes?

Yuga Labs, tvorcovia Bored Ape Yacht Club, nedávno odkúpili prvý významný NFT projekt Crypto Punks, dropli vlastnú obchodovateľnú kryptomenu Ape Coin a hodnota ich spoločnosti dosiahla 4 miliardy USD. Kam až to môžu Yuga Labs dotiahnuť?

NAKUPUJTE KRYPTOMENY (VRÁTANE APE COINU) ČI NFTs A OBCHODUJTE S NIMI BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Bored Ape Yacht Club je momentálne najvýznamnejší, najväčší a najdrahší NFT projekt vôbec. Ich tokeny fungujú na princípe social clubu, do ktorého patrí množstvo celebrít a svetových osobností od športovcov, cez podnikateľov a investorov až po spevákov a rapperov. Nedávno dropli svoju vlastnú obchodovateľnú kryptomenu (aj keď oficiálny tvorcovia sú ApeCoin DAO – nová decentralizovaná organizácia), ktorá má ku dnešnému dňu hodnotu 12,80 USD. Spolu bude v obehu 1 miliarda coinov, pričom je momentálne uvoľnených cca 28% a coin má veľký predpoklad stúpať. Okrem toho odkúpili jeden z prvých NFT projektov vôbec a druhý najdrahší NFT projekt súčasnosti, ktorý bol zároveň v podstate akousi inšpiráciou pre BAYC – Crypto Punkov.

Aj na základe týchto ťahov sa spoločnosť Yuga Labs dostala na hodnotu 4 miliardy USD, čo z nej robí bezkonkurenčne najväčšieho hráča na poli NFTs. Zdá sa, že YL majú vynikajúco pokrytú biznisovú, marketingovú aj technickú stránku a otázkou je čo všetko od nich ešte môžeme očakávať. Momentálne pracujú na vlastnom Metaverse projekte s názvom “Otherside”. Podľa mnohých môžu YL dosiahnuť vo webe 3.0 monopol, aký má dlhé roky Facebook (Meta) na poli sociálnych sietí.

Chcete nakupovať a predávať NFTs s minimálnymi poplatkami a bezpečne, vrátane možnosti okamžitého nákupu kryptomien bez zbytočných prevodov? Vyskúšajte najväčšiu burzu na svete s obrovskou komunitou – Binance. Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do NFTs a kryptomien so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

3 thoughts on “Ich hodnota dosiahla 4 miliardy USD – kam až to dotiahnú tvorcovia Bored Apes?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *