piatok, 14 júna, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NFTs: Pozemky v hre za milióny dolárov! Je NFT gaming budúcosť?

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Ku projektom Otherside a BAYC sa minulý týždeň v rámci najdrahších predajov sa pridala aj NFT hra Axie Infinity, ktorá predala pozemky v metaverse za milióny dolárov!

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Najdrahšie predaje v rámci NFT sveta dlhodobo držia projekty od Yuga Labs: Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks a Otherside. Tentokrát však medzi najdrahšie predaje prvýkrát zavítala NFT hra Axie Infinity a ích metaverse Genesis Plot. Môže NFT gaming pohltiť svet hráčov? Zdá sa, že financie na to má a záleží len na tom ako moc atraktívne projekty toto odvetvie prinesie v rámci zážitku zo samotných hier.

Najdrahšie NFT predaje za posledný týždeň: ku projektom od Yuga Labs sa pridala NFT hra! Je NFT gaming budúcnosť?

Otherside #77321 bol predaný za 333ETH (661 000USD) – Otherside je metaverse od tvorcov BAYC, na ktorom je možné si zakúpiť pozemok.

Genesis plot at -30, 16 bol predaný za 160 WETH (410 000 USD) – Genesis plot je metaverse svet v NFT hre Axie Infinity.

BAYC #7725 bol predaný za 190ETH (360 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného buduje vlastný Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

BAYC #4890 bol predaný za 186ETH (352 000 USD)

Genesis plot at -30, 15 bol predaný za 136 WETH (349 000 USD)

BAYC #784 bol predaný za 180ETH (348 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *