pondelok, 15 júla, 2024
KryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinky

Týždeň v krypte: Ronaldo podpísal spoluprácu s Binance!

Týždeň v krypte je týždenný prehľad situácií na kryptomenovom trhu. Zhrnieme si čo najdôležitejšie sa udialo, aké sú aktuálne ceny a taktiež čo môžeme očakávať do budúceho týždňa. Jedná sa však hlavne o ekonomický pohľad a fundamentálne udalosti, nie technickú analýzu, grafy a trading. Minulý týždeň sa toho udialo vo svete kryptomien mnoho a my sa spoločne pozrieme napríklad na to ako Ronaldo podpísal kontrakt s Binance.

💰NAKUPUJTE KRYPTOMENY ČI NFTs A OBCHODUJTE S NIMI BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Týždenný prehľad na kryptomenovom trhu

Trh nám po divokom minulotýždňovom zhrnutí pomerne stagnuje no dobrá správa je, že Bitcoin neklesol pod magickú hranicu 20 000 dolárov. Pondelok 27.6.2022 uzatvára BTC na cene 20 800 dolárov, čo je na 7 dňovom grafe +2%. Ethereum sa taktiež drží nad dôležitým supportom a pondelok večer má cenu 1200 USD čo je na 7 dńovom grafe plus dokonca až 9%. Zaujímavosťou je v počte objemov transakcií sú hneď za Bitcoinom a Ethereom stablecoiny Tether a USDC. Najviac za posledných 7 dní vystrelili Sandbox, Shiba Inu, alebo Polygon, ktoré dosahujú + 30-40%. Čo je však dôležité je, že žiadny z významných relevantných coinov nie je za posledných 7 dní v mínuse!

[ccpw id=”129″]

Cristiano Ronaldo podpísal kontrakt s Binance

Futbalová legenda a niekoľkonásobný víťaz zlatej lopty a kopačky Cristiano Ronaldo podpísal exkluzívny kontrakt s najväčšou kryptomenovou burzou na svete – Binance. Spolupráca sa však nebude týkať len burzy ako takej, ale predovšetkým NFT marketplacu. Binance plánuje v rámci spolupráce s Ronaldom vytvoriť exkluzívnu NFT kolekciu, ktorá má byť úvod do Web3 pre Ronaldových fanúšikov a bude dostupná len na Binance NFT marketplace.

Bored & Hungry prestalo podporovať kryptomeny

Reštaurácia Bored & Hungry, ktorú otvoril hodler NFT kolekcie Bored Ape Yacht Club a inšpiroval sa nie BAYC NFTčkami, ale celým ekosystémom Yuga Labs, prestala používať a podporovať kryptomeny. Internetom obletela táto ,,šokujúca správa” s nie tak úplne pravdivým tónom. Veľa ľudí a médií tento fakt interpretovalo tak, ako by sa B&H odvrátilo od pôvodnej myšlienky. Samotná reštaurácia sa však vyjadrila tak, že len prechádza aktualizáciami a momentálne funguje v “záložnom režime”, ale zostáva verná Webu 3.0 a posolstvu prenášať nové technológie do reality.

Medzi ďalšie zaujímavé novinky patrí napríklad nový stable coin s názvom Euro Coin, ktorý má byť krytý fiat rezervami.

Chcete nakupovať a obchodovať s kryptomenami či NFTs bezpečne na najväčšej burze na svete s minimálnymi poplatkami? Vyskúšajte Binance. Pozrite si aj porovnanie kryptomenových burzí a návod ako začať s kryptomenami, respektíve ako kúpiť Bitcoin a iné kryptomeny. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

One thought on “Týždeň v krypte: Ronaldo podpísal spoluprácu s Binance!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *