Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NFTs: 8 slov v texťáku predaných za 2 milióny dolárov!

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. NFT projekt Loot (for Adventurers) spravil dieru do krypto sveta a “screenshot texťáku” s ôsmimi slovami sa tomuto projektu podarilo predať za neuveriteľných 1562 ETH.

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Za posledný týždeň sa udiali viaceré zaujímavé udalosti, no jeden z najviac do očí bijúcich krokov prišiel od reštaurácie Bored and Hungry, ktorá je inšpirovaná spoločnosťou Yuga Labs a NFT kolekciou Bored Ape Yacht Club. Reštaurácia sa rozhodla prestať prijímať kryptomeny vrátane tematického Ape Coin, ktorý taktiež vznikol na základne spomínaných BAYC NFTčiek. Na ich Instagrame sa však objavil post, v ktorom hovoria že sa jedná len o dočasný krok a sú oddaní Webu 3.0 a pretavovaniu technológií do reálneho sveta.

Ďalším prekvapením je to, že sa na prvú priečinku najdrahších NFT predajov dostal úplne nový projekt, ktorý sa doteraz nedostal ani do našej top 6ky. Jedná sa o projekt Loot (for Adventurers) a ich Bags.

Najdrahšie NFT predaje za posledný týždeň: Loot za 2 milióny dolárov predbehol BAYC, Crypto Punks aj Goblintown

Loot (for Adventurers) Bag #666688 bol predaný za 1562ETH (2 000 000 USD) – Loot (for Adventurers) sú náhodne vygenerované “batohy” pre dobrodruhov, v ktorých môžete dostať rôzne nakombinované predmety, schopnosti a inú výbavu, ktorá na výprave nesmie chýbať.

CryptoPunks #8531 bol predaný za 825ETH (873 000 USD) – Crypto Punkovia sú jeden z prvých a najtradičnejších NFT projektov vôbec. Jedná sa o 10 000 vygenerovaných pixelových panáčikov, ktorých nedávno odkúpili tvorcovia BAYC – Yuga Labs.

BAYC #4171 bol predaný za 396ETH (473 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného buduje vlastný Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

CryptoPunks #9001 bol predaný za 333ETH (389 000 USD)

BAYC #8522 bol predaný za 233ETH (263 000 USD)

Goblintown #7734 bol predaný za 206ETH (246 000USD) – Goblintown je projekt, ktorý nemá zverejnenú road mapu, žiadne utility a dokonca nemá ani svoj Discord. Napriek tomu ide o jeden z najrýchlejšie rastúcich NFT projektov vôbec.

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

2 thoughts on “Týždeň v NFTs: 8 slov v texťáku predaných za 2 milióny dolárov!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *