pondelok, 15 júla, 2024
NovinkySmart hodinkyTechnológie

Ako si vybrať smart hodinky? Na tieto faktory nezabúdajte!

V posledných rokoch sa predaj smart hodiniek výrazne zvýšil. Rozhodne sa však niet čomu čudovať. Tieto drobné zariadenia sú totiž vybavené mnohými funkciami, ktoré stoja za pozornosť. Samozrejme, všetko záleží aj od výrobcu. Aby sme vám výber smart watch uľahčili, prinášame vám niekoľko tipov, na základe čoho by ste ich mali kupovať. Toto sú najdôležitejšie faktory, podľa ktorých si vyberať smart hodinky!

Keďže v dnešnej dobe si máte možnosť zakúpiť rôzne smart hodinky, pochopiteľne budú aj niektoré z ich funkcií odlišné. Tieto zariadenia sa rozoznávajú aj na základe toho či sú smart hodinky dámske, detské, pánske alebo či sa jedná o fitness náramky. Majú rôzne dĺžky ramienka, a tiež veľkosti obrazovky.

Čo by ste mali zvážiť pri kúpe smart hodiniek?

🏷POZRIEŤ SI VEĽKÝ VÝBER SMART HODINIEK A NÁRAMKOV NA TPD.SK

🏷POZRIEŤ SI VEĽKÝ VÝBER SMART HODINIEK A NÁRAMKOV NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA HEUREKA.SK

Dôležitá je kompatibilita

Základom pri kúpe smart hodiniek je najmä ich kompatibilita. Vždy sa vopred uistite, s akým systémom je dané zariadenie kompatibilné. Napríklad Apple watch fungujú len pre systém iOS, teda sú ideálne pre iPhone užívateľa. Pre majiteľa Samsung smartfónu budú zase ideálne Samsung Galaxy Watch, alebo iné Android smart hodinky, no niektoré značky pracujú naplno len pri konkrétnej značke smartfónu. Samozrejme isté funkcie môžu fungovať aj s inými smartfónmi, prípadne sú použiteľné aj bez pripojenia k mobilu, avšak funkcie budú značne obmedzené a smart hodinky naplno využijete len v prípade, ak sú plne kompatibilné s vašim smartfónom a majú plnohodnotnú aplikáciu.

NAŠ TIP: Apple Watch a Samsung Galaxy Watch

Nabíjanie smart hodiniek

Čo sa týka používania zariadení, akými sú smart watch, nabíjať ich budete musieť pravdepodobne každý deň, poprípade každé dva dni. Dôvodom je pravidelné využívanie funkcií, farebný displej, poprípade telefonovanie cez smart hodinky. Väčšina ľudí v dnešnej dobe obľubuje bezdrôtové nabíjanie, ktoré je efektívnejšie. Dôležité teda je vyberať si aj podľa výdrže batérie a možnosti bezdrôtového nabíjania, prípadne skontrolovať typ napájacieho káblu (USB C, alebo iné).

Veľké množstvo aplikácií/funkcií – vyberte si čo potrebujete

Už teraz je mnoho smart hodiniek vybavených obrovským množstvom aplikácií. Tie môžete využiť napríklad aj pri cvičení. Ak žijete aktívnym životom a chcete mať smart hodinky neustále po ruke, zamerajte sa na výber aplikácií a konštrukciu vhodnú ku športovaniu. V tomto prípade by vám nemal chýbať krokomer, GPS, merač pulzu, a tiež pohybový senzor. Ak hľadáte elegantné smart hodinky, zamerať sa môžete viacej na dizajn.

Veríme, že vám naše tipy pre výber smart watch pomohli a vyberiete si tie pravé, pri ktorých vám bude vyhovovať dizajn, funkcie, výdrž batérie aj kompatibilita s vašim smartfónom. Veľký výber krásnych inteligentných hodiniek nájdete na tomto overenom eshope, v ktorom máte okrem veľkého výberu a výhodnej ceny garantovanú aj záruku a rýchle doručenie. V prípade, že hľadáte smart náramky na cvičenie, odporúčame pozrieť aj tento výber. Ak máte dopredu určený budget, určite pozrite aj náš výber TOP smart hodiniek a náramkov do 100 eur. Pokial máte záujem o vyššiu triedu, určite si pozrite aj najlepšie smart hodinky do 200 eur, alebo najlepšie smart hodinky do 500 eur.

TIP na článok: Ako si vybrať bezdrôtové bluetooth slúchadlá?

8 thoughts on “Ako si vybrať smart hodinky? Na tieto faktory nezabúdajte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *