pondelok, 15 júla, 2024
NovinkyRecenzieSmartfónyTechnológie

Recenzia: Samsung Galaxy A54 – prémiová novinka a slúchadlá zdarma!

Samsung čerstvo predstavil skvelý smartfón, ktorý sa už teraz bezpochýb zapíše medzi najlepšie mobily do 500 eur. Za túto príjemnú cenovku dostanete prémiový pocit a dokonca bezdrôtové slúchadlá v hodnote 125 eur úplne zdarma. Poďme sa spolu pozriet čo nám o Samsung Galaxy A54 prezradí recenzia.

Ako získať slúchadlá k smartfónu zdarma?

Samsung Galaxy A54 je smartfón, ktorý sa môže pochváliť množstvom vylepšení oproti svojim predchodcom. Nový model prichádza so špičkovými špecifikáciami a výkonom, ktoré by mali uspokojiť aj náročných používateľov. Očakáva sa, že bude rovnako ako Samsung Galaxy A53 opäť jedným z najobľúbenejších mobilov súčasnosti a to práve najmä kvôli atraktívnej cenovke, prémiovému feelingu a v neposlednom skvelému darčeku od Samsungu, bezdrôtovým slúchadlám Samsung Galaxy Buds 2, ktoré Samsung ponúka majiteľom nového Galaxy A54 úplne zdarma. Stačí ak smartfón zakúpite v čase od 15. 3. do 31. 3. 2023, zaregistruejte sa v aplikácii Samsung Members a uplatníte si poukaz na tieto skvelé slúchadlá.

Dizajn a konštrukcia

Samsung Galaxy A54 sa môže pochváliť moderným a atraktívnym dizajnom. Smartfón je k dispozícii v štyroch farbách, čo umožňuje užívateľom vyberať z rôznych možností. Telefón je pomerne ľahký a tenký, čo zaisťuje pohodlné používanie. Zadná strana telefónu je rovnako, ako displej chránená ochranným sklom Gorila Glass 5, čo len zdôrazňuje prémiový pocit z tohto smartfónu.

🏷POZRIEŤ SAMSUNG GALAXY A54 NA PGS.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA SAMSUNG GALAXY A54 NA HEUREKA.SK

Displej

Jedno z najväčších lákadiel Samsung Galaxy A54 je jeho 6,4“ FHD+ SuperAmoled displej s frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 2340 × 1080, ktorý ponúka jasný a pestrý obraz so zvýšeným jasom až na 1000 nitov. Vysoká frekvencia obnovovania zabezpečuje, že plynulosť je pre používateľa na prvej priečke. Okrem toho, SuperAmoled technológia zlepšuje farebnú reprodukciu a kontrast.

samsung galaxy a54
Samsung Galaxy A54

Fotoaparát

Samsung Galaxy A54 je vybavený hneď štvricou fotoaparátov. Hlavný snímač má 50 Mpx (f1,8) OIS a zabezpečí nádherné fotografie za bieleho dňa a taktiež solídne nočné zábery, ktoré v tejto cenovke nemajú konkurenciu. Dopĺňajú ho ultraširokouhlý 12 Mpx fotoaparát a 5 Mpx makro. O krásne selfie zábery sa postará 32 Mpx selfie kamera. Okrem technického vybavenia sa môžete tešiť na bohaté softvérové špecialitky, ktoré zabezpečia nádherné farby, skvelú ostrosť, stabilizáciu videa a mnoho ďalšieho.

Výkon a pamäť

Samsung Galaxy A54 je poháňaný procesorom Exinos 1380, ktorý je dostatočne výkonný pre náročnejšie aplikácie a hry. Telefón je k dispozícii s 8GB operačnej pamäte RAM a 128GB alebo 256GB interného úložiska, s možnosťou rozšírenia až na 1TB pomocou pamäťovej karty. Táto kombinácia umožňuje rýchlu odozvu na používateľskej stránke a dostatočnú kapacitu pre ukladanie súborov. Výkonu aj pamäte teda budete mať na rozdávanie. Navyše, nová A54 prichádza rovno s aktuálnym najnovším Androidom 13 a sľubje až 4 roky aktualizácií a 5 rokov bezpečnostných záplat.

Batéria

Samsung Galaxy A54 disponuje batériou s kapacitou 5 000 mAh mAh, od ktorej si Samsung sľubuje neuveriteľnú dvojdňovú výdrž. V prípade, že sa však vyskytne situácia, že je nutné rýchlo nabiť batériu, zariadenie podporuje rýchlonabíjanie až do 25W.

Pripojenie a konektivita

Samsung Galaxy A54 je vybavený najnovšími technológiami a podporuje rýchle pripojenie na 5G siete, NFC, Bluetooth 5.3, Wi-Fi 6.0, spoľahlivé GPS a poteší tiež podpora eSIM, ktorá v tejto cenovke taktiež nie je zvykom.

Bonusové príslušenstvo

Samsung k tomuto mobilu ponúka zdarma slúchadlá Samsung Galaxy Buds 2, ktoré majú vynikajúci zvuk a umožňujú užívateľom bezproblémové prehrávanie hudby alebo telefonovanie bez zbytočných káblov.

Záverečná recenzia Samsung Galaxy A54

Samsung Galaxy A54 je vynikajúci smartfón, ktorý ponúka množstvo vylepšení oproti predchádzajúcim modelom. Vysokokvalitný displej s vysokou frekvenciou obnovovania a skvelým farebným podaním je zlatým klincom tohto telefónu. Výkonný procesor spolu s dostatočnou kapacitou RAM a úložiska poskytuje rýchlu odozvu a ukladanie súborov a užijete si s ním aj najnáročnejšie hry. Celkovo je Samsung Galaxy A54 skvelý smartfón, ktorý bude opäť atakovať najvyššie priečky v predajoch. Ak však chcete investovať menej, odporúčame pozrieť aj lacnejšiu verziu Samsung Galaxy A34.

2 thoughts on “Recenzia: Samsung Galaxy A54 – prémiová novinka a slúchadlá zdarma!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *