Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
InvestícieNovinkyTechnológie

Patron GO – aplikácia, ktorá úplne zdarma nahradí finančného poradcu a ušetrí vám peniaze

Radi by ste si ušetrili peniaze, no zdá sa vám, že mesačne platíte príliš veľa a pritom ani neviete za čo? Doba finančných poradcov ktorí obvolávajú známich, pozývajú na kávu, ale o financiách nakoniec nič nevedia je dávno preč. Na Slovensko konečne prišiel úspešný Český startup, ktorý nesie názov Patron GO. Ide o aplikáciu, ktorá v Čechách šetrí peniaze už vyše 35 tisíc užívateľom a dokáže ušetriť vyše 30 tisíc českých korún ročne na jedného užívateľa. Táto aplikácia je navyše úplne bezplatná. Ako to ale celé funguje?

Prečo aplikácia vznikla?

Tvorcovia aplikácie sú jednoducho tiež len ľudia a chápu, že bežný človek proste nemá čas ani chuť navštevovať banky a riešiť svoje financie. Veľa ľudí ani nerozumie financiám, a tak nemajú šancu si sami pomôcť a znížiť svoje vlastné náklady. Banky tak často vytvárajú zbytočné a nezmyselné poplatky, voči ktorým sa bežný človek nevie brániť, a tak ich platí. Tím odborníkov teda vytvoril aplikáciu pre bežných ľudí. Ľudia vďaka nej nemusia nikam chodiť a z pohodlia vlastného gauča vedia cez aplikáciu v mobile zistiť, kde a koľko platia navyše pričom im aplikácia ihneď navrhe riešenie ako tieto poplatky znížiť a šetriť peniaze.

POZRIEŤ SI APLIKÁCIU PATRON GO

Ako Patron GO funguje?

Aplikácia je bezplatná pre Android aj iOS a po jej stiahnutí jej stačí dať prístup ku svojej banke. Vaše peniaze sú samozrejme v bezpečí, keďže ide len o pasívny náhľad a aplikácia si pozerá len vaše výpisy platieb, aby mohla detekovať predražené poplatky. Aplikácia nemá prístup ku vytváraniu platieb a nemôže nijako hýbať s vašimi financiami. Zároveň tým, že je táto aplikácia prepojená s vašou bankovou aplikáciou máte istotu, že banky túto aplikáciu považujú za bezpečnú a môžete jej dôverovať. Patron GO totižto spolupracuje so slovenskými aj českými bankami. Vďaka vašim bankovým výpisom teda algoritmus aplikácie nájde všetky predražené platby. Aplikácia označí nebezpečné alebo predražené platby a ponúkne riešenie. Väčšinou ide o nevýhodné úvery, hypotéky, mobilné paušály, energie atď. Patron Go následne ponúkne lacnejšie a bezpečnejšie varianty vašich úverov, hypoték a iných platieb. Je len na vás či si dáte poradiť a ušetrené peniaze miniete lepšie alebo nie. Aplikácia totižto nevykoná žiadne zmeny bez vášho povolenia, iba vyznačí nevýhodné platby, ponúkne riešenie a vy ho môžete následne prijať alebo odmietnuť. Pri jednoduchých službách stačí kliknúť a je ušetrené. Pri hypotékach, úveroch alebo rôznych poisteniach vás aplikácia prepojí so špecialistom, ktorý vám cez chat pomôže vybrať službu, ktorá bude rovnaká, alebo dokonca lepšia ako tá vaša a to za menej peňazí. Na to, ako aplikácia funguje sme sa pozreli bližšie aj v našej recenzii na Patron GO.

VYSKÚŠAŤ APLIKÁCIU PATRON GO PRE iOS AJ ANDROID ZADARMO

Bonus za šetrenie!

Aplikácia dokonca udeľuje body za kroky uskutočnené v aplikácií. Za nazbierané body vás aplikácia následne môže odmeniť rôznymi super darčekmi. Medzi nimi je napríklad aj iPad a iné cenné veci. Ak chcete ušetriť čo najviac, odporúčame vám pozrieť aj náš návod ako si zostaviť inteligentnú domácnosť a ušetriť na energiách.

2 thoughts on “Patron GO – aplikácia, ktorá úplne zdarma nahradí finančného poradcu a ušetrí vám peniaze

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *