Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyTechnológie

Najlepšie ventilátory a ochladzovače vzduchu – lacná efektívna záchrana

Ventilátory, alebo ochladzovače vzduchu sú skvelou, ale hlavne lacnou pomocou v neznesiteľných horúčavách počas letných dní. Ak nechcete utratiť kopec peňazí za klimatizácie a zdržiavať sa s montážou, ide o najlepšie záchranné riešenie. Nevychladia síce celú miestnosť, ale efektívne ochladia a osviežia človeka. My sme pre vás vybrali tie najlepšie ventilátory a ochladzovače vzduchu na trhu.

Klarstein Sky High

Vietor vo vlasoch aj v pohodlí domova! Stĺpový ventilátor Klarstein Sky High rozhýbe všetok vzduch vo vašich domovoch aj kancelárskych priestoroch. Je elegantný a priestorovo úsporný. Okrem pekného dizajnu je doplnený aj mnohými praktickými funkciami, ktoré vás zachránia pred neznesiteľnými horúčavami.

Rozvíri vzduch aj vo vašej obývačke. Pre najlepšie prúdenie vzduchu v miestnosti tento ventilátor používa tri úrovne rýchlosti, ktoré sa postarajú o príjemné ochladenie. Dokáže sa otáčať o 75°, čím rozhýbe vzduchové masy optimálne aj vo veľkých miestnostiach a čerstvý vzduch sa dostane do všetkých kútov. Keďže hlavným cieľom bolo splniť všetky požiadavky zákazníka, tak sa dá zariadenie nastaviť okrem normálnej prevádzky aj na nočný, alebo prírodný režim. Kým prírodný režim sa postará pomocou obmieňania počtu otáčok ventilátora o vietor podobný prírodnému, nočný režim Vám umožní znižovaním rýchlosti ventilátora zaspávať pri čerstvom vánku.

Osvieži vzduch budete mať na dosah jedným stlačením tlačidla. Klarstein Sky High sa dá ovládať buď cez 5-tlačidlový ovládací panel ktorý sa nachádza na hornej strane zariadenia, alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládača ktorý funguje až do vzdialenosti 6 m. Na podsvietenom LED displeji sa zobrazujú pomocou zrozumiteľných symbolov parametre ako aj režim a samozrejme zobrazuje aktuálnu teplotu v miestnosti. Taktiež môžete využiť 12-hodinový časovač ktorý po uplynutí nadstaveného času ventilátor vypne. Vďaka nízkemu príkonu len 40 W v nepretržitej prevádzke chráni peňaženku, ale aj životné prostredie. Vďaka jeho modernému zovňajšku je ideálny do kancelárie alebo obývacej izby, je však dostatočne opticky neutrálny, aby zaujal aj v iných priestoroch.

Klarstein Sky High
Klarstein Sky High

🏷POZRIEŤ VENTILÁTOR KLARSTEIN SKY HIGH NA KLARSTEIN.SK

Klarstein Maxfresh 4 v 1

Aj napriek úspornému výkonu 55 W dokáže poskytnúť maximálne príjemné osvieženie! Ochladzovač vzduchu Klarstein Maxfresh 4 v 1 prináša zaručené chladenie aj v horúcich letných dňoch. Ventilátor, ochladzovač vzduchu alebo zvlhčovač? Najlepšie všetko v jednom tak ako to poskytuje Klarstein Maxfresh. Poskytnúť dokáže osviežujúci prúd vzduchu a schladiť hlavu všade kam ho dáte, či už v obývačke, kancelárií, alebo aj spálni. Má nočný režim, vďaka ktorému vám uľahčí spánok aj počas horúcich letných nocí. Časovač vypnutia je tu možné načasovať až na 15 hodín dopredu čo je viac než pôsobivé.

Klarstein Maxfresh poskytuje tri rôzne prevádzkové režimy: normálny režim, prírodný režim, ktorý simuluje stúpanie a klesanie intenzity vetra, a nočný režim, ktorý postupne znižuje rýchlosť vetra až do úplného vypnutia a pomáha vám tak zaspať. V kombinácii s funkciou ochladzovača vzduchu sa odparovaním vody zvyšuje ochladzovací účinok. Nádrž je možné naplniť až 6 litrami vody pre dlhšiu dobu používania, pričom dva vymeniteľné chladiace boxy pomáhajú dodatočne znižovať teplotu. Nádrž na vodu sa dá samozrejme úplne vybrať, vďaka čomu sa dá veľmi ľahko plniť, čistiť a vyprázdňovať. Vďaka držadlám a zabudovaným kolieskam je Klarstein Maxfresh úplne mobilný a vďaka funkcii oscilácie dosiahne do každého kúta miestnosti.

Klarstein Maxfresh 4 v 1
Klarstein Maxfresh 4 v 1

🏷POZRIEŤ OCHLADZOVAČ VZDUCHU KLARSTEIN MAX FRESH 4V1 NA KLARSTEIN.SK

Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1

Ventilačná veža Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1  ponúka až 4 spôsoby osvieženia medzi ktoré patrí ventilátor, ochladzovač vzduchu, čistička vzduchu a zvlhčovač.

Inteligentné zariadenie Skyscraper Ice Smart dokážete zaregistrovať v domácej sieti WiFi a následne ho pohodlne ovládať kdekoľvek prostredníctvom aplikácie Klarstein. Vďaka vysokému prietoku vzduchu až 210 m³/h uvádza ventilátor pomalý letný vzduch do pohybu a vytvára príjemný vánok s tromi rôznymi rýchlosťami. Za pomoci funkcie ochladzovača vzduchu spolu s ventilátorom sa prúd vzduchu príjemne ochladzuje aj odparovaním vody a poskytuje tak osvieženie s presnosťou na stupeň. Vítaným pomocníkom nielen však len v lete. V zime bojuje ako zvlhčovač proti suchému vyhriatemu vzduchu. Pomocou vertikálnej a horizontálnej oscilácie zabezpečuje distribúciu vzduchu po celej miestnosti. Oceníte určite aj Integrovaný ionizátor ktorý účinne odstraňuje zo vzduchu prachové častice a pachy. Výkonný a všestranný ochladzovač vzduchu je osviežujúcou odpoveďou na všetky horúce dni v tomto roku

Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Air Cooler
Klarstein Skyscraper Ice Smart 4 v 1

🏷POZRIEŤ OCHLADZOVAČ VZDUCHU KLARSTEIN SKYCRAPER ICE SMART 4V1 NA KLARSTEIN.SK

Veríme, že vám náš výber “najlepšie ventilátory a ochladzovače vzduchu” pomohol. Napriek tomu že ventilátor je pomerne jednoduché zariadenia a jeho výhoda spočíva v tom, že nemusíte nič montovať a má okamžitý efekt, už dávno sa nejedná len o klasické kruhové ventilátory bez prepracovaných funkcií. Ako môžete sami vidieť na trhu už sú rôzne stĺpové vežové ventilátory so smart funkciami a 3V1 či dokonca 4V1 ochladzovače vzduchu. Ak by vám však napriek tomu ventilátor nestačil, odporúčame vám pozrieť aj naše výber najlepších nástenných klimatizácií a najlepších mobilných klimatizácií, alebo návod ako si klimatizáciu vybrať.

3 thoughts on “Najlepšie ventilátory a ochladzovače vzduchu – lacná efektívna záchrana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *