Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyTechnológie

Najlepšie mobilné klimatizácie – vhodné všade, nemusíte nič montovať!

Mobilné klimatizácie sa vyznačujú ľahkou inštaláciou a možnosťou presúvania medzi miestnosťami. Stačí ich zapojiť do zásuvky a prípadne vyviesť hadicu von z okna pre odvádzanie tepla. Niektoré mobilné klimatizácie dokonca fungujú aj bez hadice, bez vývodu a kondenzovanú vodu odvádzajú do zabudovanej nádrže, ktorú stačí vyliať napr. do WC. Mobilná klimatizácia sa teda nemusí vôbec montovať a tým pádom je vhodná všade, kľudne aj do prenajatého bytu. V tomto článku sme pre vás vybrali tie najlepšie mobilné klimatizácie.

Mobilná klimatizácia COOLEXPERT APG-10B

Mobilná klimatizácia COOLEXPERT prináša rôzne užitočné funkcie ako inteligentné odvlhčovanie, ionizácia vzduchu, funkciu ventilátora a je ideálna na chladenie miestnosti od 14 do 20m2. Klíma taktiež disponuje LED displejom a diaľkovým ovládačom. Súčasťou klímy je aj integrovaná odpadová nádoba s funkciou odparovania kondenzátu, takže nie je nutné absolútne nič montovať a dokonca ani vyvádzať hadicu von z okna. Klímu doslova len postavíte kde chcete, zapnete a funguje. Samozrejme je v klíme zabudovaný aj indikátor plnej odpadovej nádoby, aby ste vedeli kedy ju treba vyliať, no môžete taktiež využiť možnosť trvalého odtoku skondenzovanej vody cez spomínanú hadicu, ak vám to vyhovuje viacej.

Mobilná klimatizácia COOLEXPERT APG-10B
Mobilná klimatizácia COOLEXPERT APG-10B

🏷POZRIEŤ MOBILNÚ KLIMATIZÁCIU COOLEXPERT APG-10B NA ANDREASHOP.SK (DOPRAVA ZDARMA)

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIE CIEN NA COOLEXPERT APG-10B NA HEUREKA.SK

Mobilná klimatizácia WHIRLPOOL PACW29HP

Za zmienku určite stojí aj klimatizácia Whirlpool PACW29HP, ktorá prináša novú funkciu „šiesteho zmyslu“. Táto funkcia spočíva v automatickom nastavení mobilnej klimatizácie tak, aby pracovala čo najefektívnejšie. Klimatizácia je určená na vychladenie miestností s veľkosťou až 70 m², jej prietok vzduchu dosahuje hodnotu až 380 m³ za hodinu. Hladina hluku sa pri tejto klimatizácií od značky Whirlpool dostáva na hodnotu 64 dB, čiže na zaspávanie pri klíme úplne stavaná nie je. Ideálne využitie si vieme predstaviť napr pre komplex kancelárií, alebo na denné používanie v obývačke. Taktiež musíme vyzdvihnúť prítomnosť funkcie samočisteniaodvlhčovaniaindikátor plnej nádoby či prítomnosť HEPA filtra.

Mobilná klimatizácia WHIRLPOOL PACW29HP
Mobilná klimatizácia WHIRLPOOL PACW29HP

🏷POZRIEŤ MOBILNÚ KLIMATIZÁCIU WHIRLPOOL NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA MOBILNÚ KLIMATIZÁCIU WHIRLPOOL PACW29HP NA HEUREKA.SK

Mobilná klimatizácia Metrobreeze New York Smart 12k

Mobilná klimatizácia Klarstein Metrobreeze New York Smart 12k vám zabezpečí čistý a chladný vzduch v miestnosti počas horúcich letných dní a pomocou ventilátora a odvlhčovača zlepšuje celkovú klímu priestoru. Zariadenie určite zaujme výkonným, ale úsporným kompresorom na chladenie vzduchu. Chladiaci výkon 3,5 kW zabezpečuje vynikajúcu energetickú účinnosť a robí z tejto klimatizácie vhodné zariadenie na trvalú prevádzku do miestností s veľkosťou od 35 do 59 m². Klímu môžete dokonca ovládať buď smartfónom pomocou wifi, pomocou diaľkového ovládača, alebo pomocou panelu priamo na klimatizácií.

Mobilná klimatizácia Metrobreeze New York Smart 12k
Mobilná klimatizácia Metrobreeze New York Smart 12k

🏷POZRIEŤ MOBILNÚ KLIMATIZÁCIU METROBREEZE NEW YORK SMART 12K NA KLARSTEIN.SK (DOPRAVA ZDARMA)

Veríme, že si z nášho výberu najlepších mobilných klimatizácií vyberiete tú správnu klímu do bytu, domu či kancelárie. Ťažko povedať ktorá mobilná klimatizácia je najlepšia, no pripravili sme si pre vás klímu do malých, stredných aj veľkých priestorov, takže si môže každý nájsť tú najvhodnejšiu. Samozrejmosťou sú diaľkové ovládače a taktiež možnosť použiť na odtok nádobu či hadicu. Ak by ste si však stále nevedeli vybrať odporúčame pozrieť aj návod ako si vybrať správnu klimatizáciu, alebo sa obzrieť po nástennej klimatizácií či ventilátoroch a ochladzovačoch vzduchu.

3 thoughts on “Najlepšie mobilné klimatizácie – vhodné všade, nemusíte nič montovať!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *