Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyTechnológie

Najlepšie nástenné klimatizácie – najvyššia kvalita, výkon a pohodlie

Nezvládate už čoraz horúcejšie letá a hľadáte kvalitnú statickú nástennú klimatizáciu do bytu, domu či kancelárie? Nástenné klimatizácie sú oproti mobilným klímam síce zložitejšie na montáž a inštaláciu, no vyznačujú sa vyšším výkonom, menšou hlučnosťou a pokiaľ ich chcete využívať dlhodobo a nemienite s nimi hýbať, je to pre vás ideálny výber. My sme si pre vás pripravili tie najlepšie nástenné klimatizácie na trhu.

Nástenná klimatizácia VIVAX ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR

Táto krásna dizajnová klimatizácia od VIVAX sa chváli vysokou účinnosťou a možnosťou ionizácie. Nechýba ani EKO režim šetriaci energiu a 1W pohotovostný režim. Klíma má aj Bio filter, digitálny displej a ovládanie cez Wi-Fi čo je skvelá možnosť ak chcete prísť domov do vopred vychladenej miestnosti. Za zmienku stojí aj funkcia temperovania miestnosti na 8° C. To znamená, že klíma udržuje v miestnosti teplotu vyššiu ako 8° C, čím chráni priestor pred vzniknutím škody spôsobenej chladom. Veľkou výhodou je aj režim tichej prevádzky, pri ktorom klíma zabezpečí tichú prevádzku pre vás a vaše okolie, takže ju môžete využívať bez problémov aj v noci.

Nástenná klimatizácia VIVAX ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR
Nástenná klimatizácia VIVAX ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR

🏷POZRIEŤ NÁSTENNÚ KLIMATIZÁCIU VIVAX ACP-12CH35AEVI GRAY MIRROR NA ANDREASHOP.SK

Nástenná klimatizácia BOSCH CLIMATE CL3000 35 E

Nástenná klimatizácia Climate 3000i je efektívna a spoľahlivá klimatizácia, ktorá disponuje okrem základného chladenia aj zabudovanou technológiou odmrazovania a odprašovania, vďaka čomu dokáže zaistiť spoľahlivú prevádzku a čistý vzduch. Taktiež garantuje dlhú životnosť vďaka protikoróznej ochrane.

Určite dokáže potešiť jednoduchým pripojením k sieti Wi-Fi pomocou aplikácie Bosch HomeCom Easy, vďaka ktorej môžete pohodlne ovládať teplotu svojho domova priamo z mobilu. Môžete si nadstaviť napríklad aj časovač vypnutia klimatizácie a klíma sa teda automaticky vypne po nastavenom čase. Ďalšia z užitočných funkcií je tichý režim vonkajšej jednotky, vďaka čomu je možné znížiť emisie hluku až o 4 dBA. Režim “redukcia prievanu” vám umožňuje pomocou diaľkového ovládača nastaviť smer prúdenia vzduchu a vyhnúť sa tak priamemu prúdu na vás. Nakoniec určite oceníte funkciu I-Clean ktorá zahriatím výparníka na 56 ° C zabije až 99% baktérií a udržuje tým vzduch stále čistý.

Nástenná klimatizácia BOSCH CLIMATE CL3000 35 E
Nástenná klimatizácia BOSCH CLIMATE CL3000 35 E

🏷POZRIEŤ NÁSTENNÚ KLIMATIZÁCIU BOSCH CLIMATE CL3000 35 E NA ANDREASHOP.SK

Nástenná klimatizácia SAMSUNG AR12TXFCAWKNEU WIND-FREE COMFORT 3,5 KW

Táto klimatizácia od spoločnosti Samsung používa ekologické chladivo R32. Má kopec vylepšení ako napríklad nový predný panel ktorý ponúka o 10% väčšiu perforovanú plochu a o 15% väčší ventilátor vďaka čomu lepšie funguje technológia Wind-Free. Taktiež sa dá ovládať hlasom pomocou smartfónu. Okrem toho určite poteší integrovaná umelá inteligencia, ktorá analyzuje podmienky v miestnosti a automaticky mení nastavenia. Klíma SAMSUNG AR12TXFCAWKNEU má samozrejme aj EKO mode, ktorý dokáže znížiť prevádzkové náklady až o 35%. Ak ide o čistotu vzduchu, klimatizácia používa Easy Filter Plus. Je to jemný filter, ktorý pokrýva celú plochu výmenníka a vďaka vysokej hustote zachytáva malé prachové častice.

Nástenná klimatizácia SAMSUNG AR12TXFCAWKNEU WIND-FREE COMFORT 3,5 KW
Nástenná klimatizácia SAMSUNG AR12TXFCAWKNEU WIND-FREE COMFORT 3,5 KW

🏷POZRIEŤ NÁSTENNÚ KLIMATIZÁCIU SAMSUNG AR12TXFCAWKNEU NA ANDREASHOP.SK

Veríme, že ste si v našom výbere “najlepšie nástenné klimatizácie” našli tú pravú pre vás. Nástenné klimatizácie sú vhodné do bytov, domov aj kancelárií a disponujú spoľahlivým výkonom. Ak si však stále neviete vybrať odporúčame vám pozrieť aj náš návod ako si vybrať klimatizáciu, alebo pozrieť náš výber mobilných klimatizácií alebo ventilátorov a ochadzovačov vzduchu.

3 thoughts on “Najlepšie nástenné klimatizácie – najvyššia kvalita, výkon a pohodlie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *