Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyTechnológie

Najlepšie elektrické kolobežky do 1000 eur – dojazd ani rýchlosť im nerobí problém!

Aj vy túžite po praktickom dopravnom prostriedku, ktorý bude zároveň vysoko ekologický? V tom prípade ste tu správne! Vybrali sme pre vás tie najlepšie elektrické kolobežky do 1000 eur, ktoré stoja za pozornosť. Problém im nerobí dojazd ani rýchlosť, dopravia vás do práce, no užijete si s nimi kopec zábavy aj na výlete v lese.

Elektrické kolobežky sú v dnešnej dobe veľmi populárne. Rozhodne sa niet čomu čudovať. Predsa len, vynikajú širokou škálou benefitov. Jedným z dôležitých faktorov pre ľudí je aj cena a preto si v tomto článku ukážeme to najlepšie, čo sa dá medzi elektrickými kolobežkami nájsť do cenovky 1000 eur.

Ninebot Segway F30E

Skvelým riešením je elektrická kolobežka Ninebot Segway F30E, ktorá stojí len niečo málo cez 500 €. Kvalita sa však na tomto produkte rozhodne odrazí. Na prvý pohľad vás môže zaujať výkonný motor, ktorý dokáže zdolať kopec so sklonom až 15 %. Najvyššia rýchlosť je 25 km/h, pri čom motor dosahuje výkon 300 W. Na elektrickej kolobežke tohto typu si viete zvoliť až tri režimy jazdy a jeden režim chôdze. Okrem iného, elektrickú kolobežku Ninebot Segway F30E viete jednoduchým spôsobom prepojiť aj s mobilnou aplikáciou.

SEGWAY NINEBOT F30E
Elektrická kolobežka Ninebot Segway F30E

🏷POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU NINEBOT SEGWAY F30E NA PGS.SK

🏷POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU NINEBOT SEGWAY F30E NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIA NA ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU NINEBOT SEGWAY F30E NA HEUREKA.SK

CONCEPT SC2500

Ako výborný dopravný prostriedok sa považuje aj elektrická kolobežka Concept SC2500. Dosahuje výkon až 350 W, pri čom si môžete dopriať skutočne rýchlu jazdu. Táto elektrická kolobežka obsahuje akumulátor, ktorý má kapacitu 6,4 Ah. Pri jazde na teréne oceníte rozhodne aj veľké 10 palcové kolesá, ktoré sú vysoko odolné a zároveň dokážu tlmiť nárazy.

concept SC2500
Elektrická kolboežka CONCEPT SC2500

🏷POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU CONCEPT SC2500 NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU CONCEPT SC2500 NA HEUREKA.SK

Gogen VOYAGER PRO

Ak hľadáte vhodný spôsob prepravy z domu do práce, poprípade do mesta, elektrická kolobežka Gogen VOYAGER PRO je tá správna voľba! Má vstavaný nabíjací akumulátor, ktorý má kapacitu až 11,6 Ah. Vďaka tomu prejdete až 35 km bez potreby nabitia. Pre čo najväčší komfort počas jazdy si môžete zapnúť aj tempomat. Ide o skutočne inovatívne riešenie!

gogen voyager pro
Elektrická kolobežka Gogen VOYAGER PRO

🏷POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU Gogen VOYAGER PRO NA ALZA.S

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU Gogen VOYAGER PRO NA HEUREKA.SK

Veríme, že si z nášho výberu najlepších elektrických kolobežiek do 1000 eur vyberiete. Ak sa vám však ceny zdajú prehnané a radi by ste sa uskromnili, určite pozrite výber najlepších elektrických kolobežiek do 500 eur. Ak si však stále neviete vybrať, odporúčame aj návod ako si nájsť tú správnu elektrickú kolobežku, alebo skúsiť elektrické bicykle.

2 thoughts on “Najlepšie elektrické kolobežky do 1000 eur – dojazd ani rýchlosť im nerobí problém!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *