piatok, 14 júna, 2024
NovinkyTechnológie

Najlepšie elektrické kolobežky do 500 eur – kvalita za rozumnú cenu!

V poslednej dobe je po elektrických kolobežkách skutočne veľký dopyt. Rozhodne sa však niet čomu čudovať. Elektrické kolobežky totiž vynikajú veľkým množstvom funkcií. Nahrádzajú bežné dopravné prostriedky a dokážu vás v meste prepraviť do školy či práce často rýchlejšie ako auto. To však nie je všetko, dokážete si s nimi užiť kopec zábavy aj v prírode a utratiť pritom vôbec nemusíte tisíce, ako si ľudia občas mylne predstavujú. Toto sú tie najlepšie elektrické kolobežky do 500 eur.

XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER ESSENTIAL

Túžite po jednoduchom a zároveň maximálne praktickom dopravnom prostriedku do mesta? V tom prípade je pre vás skvelým riešením Xiaomi Mi Electric Scooter Essential. Táto kolobežka disponuje výkonom 250 W a jazdiť vie rýchlosťou až 20 km/h. Kapacita batérie je 5,2 Ah. Elektrická kolobežka tohto typu vám dokáže robiť radosť skutočne dlhé roky, keďže vyniká aj dlhou životnosťou. V neposlednom rade ide o maximálne praktické, ale aj estetické zariadenie.

elektricka kolobezka xiaomi mi electric scooter essential
ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER ESSENTIAL

POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER ESSENTIAL NA TPD.SK

POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER ESSENTIAL NA ALZA.SK

POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER ESSENTIAL NA HEUREKA.SK

SENCOR SCOOTER ONE 2020

Medzi tie lacnejšie zariadenia patrí taktiež Sencor Scooter One 2020. Táto jedinečná elektrická kolobežka však vyniká maximálnou rýchlosťou až 25 km/h a dojazdom taktiež 25 km. Sencor Scooter One 2020 je kolobežka, ktorá je vyrobená z hliníkovej konštrukcie. Disponuje kvalitným LED osvetlením. Určite vás poteší aj LED displej, ktorý je maximálne inovatívny. Nájdete na ňom režim, rýchlosť, batériu či osvetlenie.

elektricka kolobezka sencor scooter one
ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA SENCOR SCOOTER ONE 2020

POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU SENCOR SCOOTER ONE 2020 NA ANDREASHOP.SK

POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU SENCOR SCOOTER ONE 2020 NA ALZA.SK

POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA SENCOR SCOOTER ONE 2020 NA HEUREKA.SK

LAMAX E-SCOOTER S11600

Ak hľadáte skutočne kvalitnú elektrickú kolobežku aj na dlhšie trate, Lamax e- scooter S11600 je tým správnym riešením. Disponuje silným 350 W motorom a batériou, ktorá má kapacitu až 11 600 mAh. Obsahuje aj rekuperáciu, vďaka čomu dokážeš svoju jazdu ešte viac natiahnuť.  Rekuperácia nastáva najmä počas jazdy z kopca.

elektricka kolobezka lamax e-scooter S11600
ELEKTRICKÁ KOLOBEŽKA LAMAX E-SCOOTER S11600

POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU LAMAX E-SCOOTER S11600 NA ANDREASHOP.SK

POZRIEŤ ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU LAMAX E-SCOOTER S11600 NA ALZA.SK

POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA ELEKTRICKÚ KOLOBEŽKU LAMAX E-SCOOTER S11600 NA HEUREKA.SK

Veríme, že vás náš výber zaujal a nájdete si tú správnu elektrickú kolobežku pre seba. Všetky 3 modely si bezpochyby zaslúžia svoje miesto medzi vo výbere najlepšie elektrické kolobežky do 500 eur. Ak by ste si však stále nevedeli vybrať, odporúčame vám pozrieť aj návod ako si vybrať elektrickú kolobežku, alebo zainvestovať o čosi viac a pozrieť TOP 3 elektrické kolobežky do 1000 eur.

One thought on “Najlepšie elektrické kolobežky do 500 eur – kvalita za rozumnú cenu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *