Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkyTechnológie

Ako vybrať elektrickú kolobežku? Prihliadajte na tieto faktory!

Ak túžite po modernom a inovatívnom zariadení, elektrické kolobežky sú skutočne skvelým riešením! Ide o klasické kolobežky, ktoré sú však poháňané elektrickým pohonom. Bez akýchkoľvek problémov vás rýchlo a efektívne dopravia všade tam, kam budete potrebovať a v meste sú častokrát pohodlnejšie ako auto, s ktorým strávite večnosť v zápche.

Rýchlosť na elektrickej kolobežke ovládate ako na motocykli a ide o skutočne jednoduché ovládanie. Tento druh kolobežky sa nabíja pomocou elektrického napájania. Ak by sa vám stalo, že sa vám toto zariadenie vybije počas cesty, môžete pokračovať aj klasickým odrážaním nohy. V nasledujúcich riadkoch si povieme niečo o faktoroch, ktoré by ste pri kúpe elektrickej kolobežky mali dobre zvážiť.

🏷POZRIEŤ VÝBER ELEKTRICKÝCH KOLOBEŽIEK NA ANDREASHOP.SK

🏷POZRIEŤ VÝBER ELEKTRICKÝCH KOLOBEŽIEK NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA HEUREKA.SK

Kde chcete elektrickú kolobežku využívať?

V prvom rade si dobre premyslite to, kde chcete elektrickú kolobežku využívať. Ak do mesta, postačia vám menšie kolieska, vďaka ktorým sa kolobežka bude lepšie ovládať. V dôsledku toho tak šikovne prejdete aj cez úzke uličky a rýchlejšie sa vyhnete chodcom. V prípade, že túžite elektrickú kolobežku využiť na výlety, kolieska by mali byť už väčšie. Na výlety sú vhodnejšie elektrické kolobežky s motorom, ktorý má výkon minimálne 350 W. Ak však chcete toto zariadenie len na zábavu, postačí vám aj menší výkon.

POZRIEŤ TERÉNNE KOLOBEŽKY

POZRIEŤ MESTSKÉ KOLOBEŽKY

Rám a nosnosť elektrickej kolobežky

Ďalej by ste sa mali zamerať na nosnosť elektrickej kolobežky. Tá je určená najmä robustnosťou jej rámu. Nosnosť elektrickej kolobežky je nastavená tak, že unesie dospelého človeka. Pri kúpe si však môžete vybrať do nosnosti až 120 kg. Elektrické kolobežky majú vo väčšine prípadov skladaciu konštrukciu. To znamená, že ich je možné ľahko preniesť. Pri kúpe si však vopred zistite, či je danú kolobežku ľahké zložiť, poprípade aká je jej celková hmotnosť.

🏷POZRIEŤ KOLOBEŽKY PRE DOSPELÝCH

🏷POZRIEŤ KOLOBEŽKY PRE DETI

Dôležitý je dojazd

Veľmi dôležitým faktorom je celkový dojazd. Jednotlivé elektrické kolobežky sa totiž v dojazde na jedno nabitie výrazne líšia. Vždy sa tak pri výbere zamerajte na dojazd. Pravdepodobne vám je jasné, že väčší dojazd je pri tých kvalitnejších batériách. Všetko však záleží od hmotnosti jazdca a od terénu.

🏷POZRIEŤ NAJLEPŠIE ELEKTRICKÉ KOLOBEŽKY DO 500 EUR!

Veríme, že sme vás inšpirovali a pri kúpe elektrickej kolobežky zvážite všetky dôležité faktory. Okrem iného, v tomto prípade sa rozhodne neoplatí šetriť. Ak chcete kvalitnú kolobežku, ktorá vám vydrží dlhé roky bez problémov, oplatí sa zainvestovať. Veríme, že vám výber na Andreashop.sk, alebo Alza.sk bude postačovať a nájdete si tú vašu pravú. Nezabudnite pozrieť naše výbery najlepších elektrických kolobežiek do 500 a do 1000 eur. Ak však máte radi väčší komfort pri jazde, zvážte aj kúpu elektrického bicykla.

One thought on “Ako vybrať elektrickú kolobežku? Prihliadajte na tieto faktory!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *