piatok, 14 júna, 2024
InvestícieKryptomenyKryptomeny a NFTNovinkyTechnológie

Týždeň v krypte: s Fumbi odteraz kúpite Bitcoin a kryptomeny ešte jednoduchšie ako kedysi!

Týždeň v krypte je týždenný prehľad situácií na kryptomenovom trhu. Zhrnieme si čo najdôležitejšie sa udialo, aké sú aktuálne ceny a taktiež čo môžeme očakávať do budúceho týždňa. Jedná sa však hlavne o ekonomický pohľad a fundamentálne udalosti, nie technickú analýzu, grafy a trading. Slovenská spoločnosť Fumbi, ktorej hlavný produkt je kryptomenový investičný fond prináša skvelú novú funkciu, vďaka ktorej kúpite Bitcoin a iné kryptomeny ešte jednoduchšie než predtým.

💰NAKUPUJTE KRYPTOMENY ČI NFTs A OBCHODUJTE S NIMI BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Týždenný prehľad na kryptomenovom trhu

Bitcoin štartuje nový týždeň 6.6.2022 oproti minulému týždňu v pluse 2%, čo znamená cenu 31300 USD. Medzi hranicami 29 tisíc dolárov až 31 tisíc dolárov sa však BTC pohybuje už niekoľko týždňov a zatiaľ nevidíme dôvod na úsmev, nakoľko sme stále neprekročili žiadnu dôležitú rezistenciu a impulz na rast stále chýba. Nie je však ani dôvod na paniku a kryptomeny len kopirujú celkovú svetovú ekonomiku. Ethereum začína pondelok naopak v mínuse takmer 3% pričom sa jeho cena pohybuje okolo čísla 1850 USD. Z významných altcoinov zaznamenalo najväčší posun Cardano, ktoré urobilo 11% a jeho cena je momentálne 0,598 USD. Na druhej strane je pomyselným nešťastným víťazom ApeCoin, ktorý stratil až 9% hodnoty a jeho cena je aktuálne 6,20 USD.

[ccpw id=”129″]

Fumbi prináša skvelú novú funkciu, s ktorou môžete kúpiť Bitcoin, zlato či iné kryptomeny ešte jednoduchšie a rýchlejšie ako kedysi

Fumbi je slovenská kryptomenová spoločnosť, ktorá vlastní unikátny algoritmus, vďaka ktorému sa starajú o portfólio svojich klientov tak, aby zabezpečili maximálny zisk a minimálne straty. Vaše financie nezávisia od ceny jedného coinu, ale od hodnoty a pohybu celého trhu. Pokiaľ ide trh hore, ide hore aj váš zisk a pokiaľ naopak klesá, klesá aj váš kapitál, no toto riziko je oproti vlastneniu zopár coinov na vlastnú päsť výrazne nižšie. Pondelok 6.6.2022 spúšťa Fumbi skvelú novú funkciu. Doteraz ste totižto mohli cez Fumbi investovať len priamym prevodom, alebo kartou, pričom ste za vaše eurá dostali okamžite Bitcoin, portfólio kryptomien, alebo zlato (podľa vášho výberu) a táto zámena prebehla automaticky po dokončení prevodu, no keďže sú kryptomeny veľmi volatilné, nemuseli vždy vychytať ten najlepší kurz. Odteraz si však môžete na Fumbi dobiť kredit, ktorý tam môžete ponechať ako dlho chcete a vykonať samotnú zámenu môžete priamo v čase, kedy trh klesne, aby ste maximalizovali váš zisk. Vďaka Fumbi kreditu môžete pohotovo zareagovať vždy keď je najvhodnejší čas na nákup kryptomien. Zároveň však môžete kedykoľvek váš kredit bezplatne vybrať späť na účet. Viacej sa o Fumbi môžete dočítať tu a pokiaľ sa zaregistrujete cez tento odkaz, dostanete úplne zdarma balíček najlepších 26 kryptomien a nižšie poplatky až o 7%!

ZAREGISTRUJ SA DO FUMBI TERAZ A ZÍSKAJ BALÍČEK 26 NAJLEPŠÍCH KRYPTOMIEN ZDARMA A MENŠIE POPLATKY O 7%

Okrem toho medzi najvýznamnejšie novinky minulého týždňa patrí spustenie siete Terra 2.0 či zvažovanie Ruska o používaní kryptomien na cezhraničné zúčtovanie.

Chcete nakupovať a obchodovať s kryptomenami či NFTs bezpečne na najväčšej burze na svete s minimálnymi poplatkami? Vyskúšajte Binance. Pozrite si aj porovnanie kryptomenových burzí a návod ako začať s kryptomenami, respektíve ako kúpiť Bitcoin a iné kryptomeny. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

2 thoughts on “Týždeň v krypte: s Fumbi odteraz kúpite Bitcoin a kryptomeny ešte jednoduchšie ako kedysi!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *