piatok, 14 júna, 2024
NovinkySmart hodinkyTechnológie

Xiaomi Mi Band 7 je konečne tu, prináša skvelé novinky a extrémnu zľavu na 6tku!

Konečne sme sa dočkali siedmej generácie lacného fitness náramku od Xiaomi. Smart náramok Xiaomi Mi Band 7 prichádza do Slovenských eshopov a prináša nie len kopec nových funkcií, ale taktiež extrémne zlacnenie obľúbenej 6tky!

Aké vylepšenia dostal?

Smart náramok Xiaomi Mi Band 7 dostal oproti staršiemu bratovi Xiaomi Mi Band 6 väčší, 1,62-palcovým AMOLED displej s rozlíšením 192 x 490 pixelov, čo je pri obrazovke s týmito rozmermi veľmi solídne číslo. Jemnosť pixelov pri tejto veľkosti je na skvelej úrovni, takže bežný používateľ si jednotlivé pixely pri používaní vôbec nevšimne a používanie je pre oko skutočne príjemné. Informácie zobrazené na displeji sú vďaka jeho veľkosti ešte prehľadnejšie ako pri jeho predchodcoch. Displej taktiež dostal režim Always-On, ktorý používatelia radi využijú napr. na bežné sledovanie času a upozornení, vďaka čomu nemusia vyťahovať mobil. Vylepšenia sa dočkala aj batéria ktorá narástla z 125 mAh na 180 mAh. Vďaka tomu by mal náramok pri plnohodnotnom využívaní všetkých funkcií vydržať až 9 dní a v pohotovostnom režime minimálne 14 dní.

Náramok poskytuje až 120 športových režimov. Dokážete si nastaviť vlastné fitness ciele. Tie si môžete kedykoľvek meniť podľa seba tak, aby vyhovovali vášmu životnému štýlu. Režimy “tréningová záťaž”, “trvanie regenerácie” a “tréningový efekt” dávajú športovcom vyhodnotenie ich výkonov a vďaka tomu dokážu prispôsobiť svoje aktivity tak, aby dosiahli maximálny výkon. Samozrejme nechýba analyzovanie vašich telesných hodnôt v podobe merania maximálneho množstva kyslíka v krvi, saturácie kyslíka, monitorovanie spánku a taktiež zaznamenávanie vašej srdcovej frekvencie.

Xiaomi Smart Band 7 ponúka taktiež možnosť výberu spomedzi 100 ciferníkov. Taktiež si môžete vybrať niekoľko farebných prevedení silikónových remienkov ktoré majú dokonca antibakteriálny povrch. Tento smart náramok je vodeodolný až do 5 ATM, čiže ho môžete používať aj pri tréningu v daždi a alebo ho využiť na monitorovanie tréningu plávania či dokonca potápania. Viacej sa môžete dočítať aj v našej recenzii.

🏷POZRIEŤ SMART NÁRAMOK XIAOMI MI BAND 7 NA PGS.SK

🏷POZRIEŤ SMART NÁRAMOK XIAOMI MI BAND 7 NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN NA HEUREKA.SK

Akú má Xiaomi Mi Band 7 cenovku a dostupnosť?

Ako sme spomenuli na začiatku smart náramok Xiaomi Mi Band 7 je už práve dostupný vo viacerých slovenských eshopoch. Kúpiť ho môžete napríklad v obľúbenom elektre PGS (ProGaming Shop) alebo si pozrieť porovnanie cien na Heureka.sk. Tento smart náramok sa taktiež bezpochyby umiestnil aj v našom výbere top smart hodinky a náramky do 100 eur, kde je dokonca aj jeho starší predchodca Xiaomi Mi Band 6, ktorý teraz kúpite vďaka predstaveniu novej generácie v exkluzívnej zľave.

2 thoughts on “Xiaomi Mi Band 7 je konečne tu, prináša skvelé novinky a extrémnu zľavu na 6tku!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *