Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
KryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Ape Coin už môžeš obchodovať na Binance – aký má potenciál?

Ape Coin je (ne)oficiálna kryptomena z dielne Yuga Labs, vytvorená pre ich fenomenálny NFT projekt Bored Ape Yacht Club, ktorú už môžeš obchodovať na Binance. Skutoční tvorcovia však nie sú Yuga Labs, ako je to často mylne prezentované, ale ApeCoin DAO, nová decentralizovaná organizácia, ktorú má tvoriť celá komunita BAYC. Tak či onak, Ape Coin má za sebou extrémnu fanúšikovskú základňu, ktorá ho môže vystreliť až do nebies. Akú má v skutočnosti budúcnosť?

💰NAKUPUJTE KRYPTOMENY (VRÁTANE APE COINU) ČI NFTs A OBCHODUJTE S NIMI BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Ako funguje Ape Coin?

Ako spomíname vyššie, Ape Coin v skutočnosti (nie) je produktom tvorcov BAYC. Napriek tomu je to natívny token, ktorý ma úlohu budovať ekosystém APE, ktorý zahŕňa práve BAYC a Mutant Ape Yacht Club (MAYC). Tento coin môžu holderi Ape NFT projektov získavať staknutím svojich NFTs a má tvoriť základnú menu v pripravovanom Metaverse Otherside. Je postavený na princípe Etherea – ERC-20 a funguje ako open-source protokolová vrstva ekosystému APE. Holderi tohto coinu majú zároveň možnosť podieľať sa na organizácií DAO a tým pádom môže komunita priamo rozhodovať o budúcnosti projektu.

Obchodovanie a potenciál Ape Coinu

Ape Coin už je v súčasnosti launchnutý na najväčšej burze na svete – Binance, kde sa dá obchodovať vrámci menových párov APE/BTC, APE/BUSD, APE/USDC, APE/USDT. Dnes má Ape Coin hodnotu 13,70USD, pričom je trhová kapitalizácia 4,15 miliardy USD. Celková zásoba je stanovená na 1 miliardu coinov, pričom nie je žiadna možnosť mintovania nových mincí. Pri dropovaní boli uvolnené coiny rozdelené nasledovne: 62 % do ekosystémového fondu, 16 % pre Yuga Labs charitu, 14 % pre prispievateľov, 8 % zakladateľom BAYC. Podľa dostupných analýz od rôznych traderov sa názory na Ape Coin veľmi líšia a zatiaľ čo niektorí predpovedajú býči trend a cenu do konca roku 2022 na hranici 20USD, iný predpokladajú ustálenie ceny na hranici 10USD. Každopádne, Ape Coin má za sebou veľmi silnú základňu a ekosystém, čo z neho robí token s veľkým potenciálom.

[ccpw id=”263″]

Chcete nakupovať a predávať NFTs s minimálnymi poplatkami a bezpečne, vrátane možnosti okamžitého nákupu kryptomien (napr. Ape Coin) bez zbytočných prevodov? Vyskúšajte najväčšiu burzu na svete s obrovskou komunitou – Binance. Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do NFTs a kryptomien so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

One thought on “Ape Coin už môžeš obchodovať na Binance – aký má potenciál?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *