pondelok, 15 júla, 2024
KryptomenyKryptomeny a NFTNovinkyTechnológie

Týždeň v krypte: EU chcela zakázať obchodovanie BTC

Týždeň v krypte je týždenný prehľad situácií na kryptomenovom trhu. Zhrnieme si čo najdôležitejšie sa udialo, aké sú aktuálne ceny a taktiež čo môžeme očakávať do budúceho týždňa. Jedná sa však hlavne o ekonomický pohľad a fundamentálne udalosti, nie technickú analýzu, grafy a trading.

💰NAKUPUJTE KRYPTOMENY ČI NFTs A OBCHODUJTE S NIMI BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Týždenný prehľad na kryptomenovom trhu

Máme za sebou ďalší týždeň a v pondelok sa BTC obchoduje za 38 900 USD. Za posledných 7 dní je v mínuse necelé 1%. Ethereum je na hranici 2800 USD, čo robí za posledných 7 dní mínus vyše 1%. Ostatné hlavné altcoiny sa držia na podobnej úrovni. Najvýraznejšie spomedzi nich vybočujú Ape Coin, LUNA a XRP. Ape Coin vyletel o vyše úctihodných 55% a LUNA o necelých 10%, zatiaľ čo XRP sa o necelých 10% prepadlo. “Menší väčší,, pokles zaznamenalo aj Cardano a Avalanche.

[ccpw id=”129″]

Bitcoin je pod dôležitým supportom, EU chcela zakázať obchodovanie, Doge Coin môže opäť vystreliť

S veľkou pravdepodobnosťou môžeme očakávať ďalší pád trhu. Minulý týždeň sa objavila informácia o tom, že Európska únia zvažovala úplný zákaz obchodovania s Bitcoinom. Tento návrh momentálne nie je na stole, ale je šanca, že sa tam vráti a v tom prípade by nás čakal obrovský prepad, nakoľko trh ovplyvnili už len tieto špekulácie. Ďalej môže trh ovplyvniť aj sila doláru, ktorá sa dostala na dvojročné maximum. Ďalej trh opäť ovplyvňuje Elon Musk, keďže pravdepodobne majitelia Twitteru príjmu jeho ponuku a získa gigantickú sociálnu sieť. To bude mať za následok pohyb nie len na akciovom trhu, ale aj na hodnote Doge Coinu.

Chcete nakupovať a obchodovať s kryptomenami či NFTs bezpečne na najväčšej burze na svete s minimálnymi poplatkami? Vyskúšajte Binance. Pozrite si aj porovnanie kryptomenových burzí a návod ako začať s kryptomenami, respektíve ako kúpiť Bitcoin a iné kryptomeny. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

One thought on “Týždeň v krypte: EU chcela zakázať obchodovanie BTC

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *