piatok, 14 júna, 2024
NovinkyRecenzieSmart homeTechnológie

Recenzia: Tapo S200D – viac než len stmievač svetiel

ZHRNUTIE TAPO S200D:

  • Inteligentné ovládanie svetiel a ďalšej elektroniky na diaľku
  • Prispôsobenie požadovaných akcií spúšťaných jedným tlačidlom
  • Funkcia alarmu, ktorá môže zachrániť život
  • Možnosť ovládať všetky osvetlenia v domácnosti prostredníctvom jedného zariadenia
  • Životnosť batérie viac ako 1 rok

✅️POZRIEŤ RECENZIE ĽUDÍ A POROVNANIA CIEN NA TAPO S200D NA HEUREKA.SK

Inteligentný stmievač TP-Link Tapo S200D je inovatívnym produktom, ktorý je určený na inteligentné ovládanie svetiel v domácnosti, no dokáže toho oveľa viac. Tento výrobok môže byť využitý pre zabezpečenie pohodlia, úspory energie a dokonca môže pomôcť aj v prípade ohrozenia života. Oplatí sa doň investovať? To vám prezradí naša recenzia na Tapo S200D.

Pohodlné ovládanie a množstvo funkcií

Jeho používanie je veľmi jednoduché a intuitívne, čo prispieva k pohodlnému ovládaniu inteligentnej domácnosti. Jednoznačne vám zjednodušší život a prevádzku domácnosti. S200D slúži primárne k plynulému stmievaniu svetiel v domácnosti, čo znamená, že si môžete prispôsobiť intenzitu osvetlenia podľa potreby. Okrem toho je však vybavený časovačom a funkciou diaľkového ovládania, ktoré umožňuje plánovať a ovládať svetlá a inú elektroniku pomocou smartfónu na diaľku. Umožňuje tiež zdieľať prístupy s ďalšími členmi rodiny. Tento inteligentný stmievač je vyrobený zo špeciálneho materiálu, ktorý bráni vniknutiu nežiaducich vplyvov do siete. Užívateľ taktiež môže vytvoriť rôzne scény a scenáre a aktivovať ich podľa svojich potrieb ručne, alebo pomocou časového rozvrhu. Na ovládanie stmievača je možné použiť aj hlasové príkazy, čo ešte uľahčuje celú prevádzku. Prístroj je ľahko inštalovateľný a vyžaduje len málo údržby. Jeho bezdrôtové rozhranie umožňuje prenos dát až do vzdialenosti 100 metrov (môže byť až 100 metrov od ovládaného zariadenia). Okrem prispôsobených akcií taktiež disponuje funkciou alarmu, ktorý môže privolať vašich rodinných príslušníkov ak sa ocitnete v núdzi. V praxi môžete pomocou neho zalarmovať rodinu napríklad ak spadnete v časti domu (pivnica či kúpeľna) kde ste sami a vaši rodinný príslušníci sa nachádzajú na druhom konci domu, kde vás nebudú počuť. Jednoducho stlačíte jedno tlačidlo v aplikácií a dostane sa vám pomoci. Táto funkcia je skvelá najmä ak máte doma deti, dôchodcov alebo hendikepovaných ľudí.

Tapo S200D
Tapo S200D

Kompatibilita a úspora energie

Inteligentný stmievač Tapo S200D je kompatibilný s celou paletou zariadení TP-Link, čím prispieva k jednotnému smart home ekosystému Tapo. Skvelou kombináciou je jeho použitie so žiarovkami Tapo L610 a L630. Na jeho používanie je nutné vlastniť aj Tapo Smart Hub (H100). Toto zariadenie zastrešuje všetky smart zariadenia od TP-Link do jednej izolovanej siete, ktorá nezaťažuje váš internet.

Smart stmievač Tapo S200D vám tiež dokáže ušetriť značené množstvo energie. Stmievaním svetiel totižto využívane menší výkon elektrického prúdu. Okrem toho môžete pomocou časovaču alebo vypínaniu na diaľku predísť zabudnutiu vypnutia svetiel. Poteší vás určite aj dlhá životnosť batérie. Tá totižto vydrží vyše 1 rok aktívneho používania.

Záverečná recenzia Tapo S200D

Ak hľadáte spôsob, ako uľahčiť ovládanie svetiel a smart zariadení vo vašej domácnosti, inteligentný stmievač TP-Link Tapo S200D je skvelou voľbou, ktorá vám umožní dosiahnuť všetko, čo potrebujete. Jeho inteligentné funkcie, spoľahlivý výkon, dlhá výdrž batérie, kompatibilita s celou paletou Tapo zariadení a efektívna úspora energie z neho robia vynikajúci produkt, ktorý jednoznačne a úprimne stojí za nákup.

2 thoughts on “Recenzia: Tapo S200D – viac než len stmievač svetiel

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *