pondelok, 15 júla, 2024
NovinkyRecenzieSmart homeTechnológie

Recenzia: Tapo L630 a Tapo L610 – inteligentné a úsporné osvetlenie

ZHRNUTIE TAPO L630:

  • vydarené RGB osvetlenie
  • milióny farieb na výber a prednastavené režimy párty a relax
  • časovač, scenáre
  • ovládanie aplikáciou a hlasovými asistentami
  • skvelá úspora energie

🏷POZRIEŤ SMART ŽIAROVKU TAPO L630 NA PGS.SK

✅️️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA TAPO L630 NA HEUREKA.SK

ZHRNUTIE TAPO L610:

  • nastavenie intenzity a teploty svetla
  • zdravotné benefity, režim cirkadiánneho osvetlenia
  • časovač, scenáre
  • ovládanie aplikáciou a hlasovými asistentami
  • skvelá úspora energie

🏷POZRIEŤ SMART ŽIAROVKU TAPO L610 NA PGS.SK

✅️️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIA CIEN NA TAPO L610 NA HEUREKA.SK

Smart home je hitom posledných rokov a v inteligentnej domácnosti nesmú chýbať chytré a úsporné žiarovky. Nám sa dostali pod zúbok kúsky z dielne TP-Link. Čo všetko dokáže smart rodina Tapo a oplatí sa do nej investovať? To vám prezradí naša recenzia na Tapo L630 a Tapo L610.

Súčasť smart rodiny Tapo

Ako sme načrtli, smart žiarovky Tapo L630 a Tapo L610 patria do ekosystému Tapo. To znamená, že skvelo spolupracujú so všetkým smart zariadeniami značky TP-Link. Fungujú však aj samostatne a jediné čo k ovládaniu potrebujete, je váš smartfón s iOS alebo Androidom. Vaše smart osvetlenie môžete ovládať pomocou šikovnej aplikácie, alebo hlasových asistentov. Skvelé využitie nájdu aj s Tapo S200D.

Výhody Tapo L630

Tapo L630 je inteligentná žiarovka vyžarujúca detailné bodové svetlo. Má vynikajúcu odolnosť proti vode a mrazu, čo ju robí ideálnou aj pre vonkajšie svietidlá alebo osvetlenie záhrady, no skvelou sa hodí aj do interiéru. Žiarovka je navyše vybavená funkciou RGB, čo znamená, že môžete zvoliť z tisícov farebných možností a vytvoriť tak atmosféru presne podľa vašich predstáv. Ovládať ju môžete vyššie spomínanou aplikáciou Tapo alebo hlasovými asistentami a na výber dostanete okrem ľubovolných farieb aj prednastavené štýly pre párty a relax. Spárovať ju tiež môžete s viacerými žiarovkami od TP-Linku a vytvoriť tak komplexné osvetlenie domácnosti, plne ovládateľné na diaľku. Nechýbajú ani časové rozvrhy a plánovanie režimov podľa vašich potrieb.

Tapo L630
Tapo L630

Výhody Tapo L610

Tapo L610 je žiarovka so štandardným štýlom, ktorá je určená pre interiér. Má vysokú svietivosť a disponuje plynulým stmievaním a úpravou teploty farby, čo vám umožňuje vytvoriť presne tú atmosféru, akú chcete v danom momente mať. Okrem atmosféry má však úprava intenzity a chromatickosti najmä zdravotné benefity. Vďaka možnosti prispôsobenia farby si môžete nastaviť studené, alebo teplé svetlo podľa potreby a podporiť tak výkonnosť počas aktívnej časti dňa, alebo tvorbu melatonínu a cirkadiánny rytmus vo večerných hodinách.

Tapo L610
Tapo L610

Skvelé funkcie a skvelá úspora

Obidve žiarovky Tapo L630 a Tapo L610 sú vybavené aplikáciou Tapo, ktorá vám umožňuje ľahko ovládať svetlo pomocou telefónu. Môžete nastaviť časovače, vytvoriť scenáre a ovládať žiarovky efektívne na diaľku aj mimo domova. Obidve žiarovky sú navyše kompatibilné s asistentami Amazon Alexa a Google Assistant. Okrem skvelých funkcií sa vám však odvďačí aj váš rodinný rozpočet, pretože obe žiarovky majú skvelú úsporu energie a taktiež podrobné sledovanie spotreby.

aplikácia Tapo
aplikácia Tapo

Záverečná recenzia Tapo L630 a Tapo L610

Obe žiarovky sú skvelými pomocníkmi do každej domácnosti. Svetlo je prvok, ktorý často vnímame ako samozrejmosť. Veď je to predsa len svetlo. Pravdou však je, že osvetlenie má obrovský dopad ako na atmosféru nášho domova, tak aj na naše zdravie. Teplota farby výrazne ovplyvňuje naše biologické hodiny a cirkadiánny rytmus, ktorý má dopad na našu náladu, spánok a dokonca aj krvný tlak či zdravie očí. Pokiaľ vám nie je ľahostajné vaše zdravie, ani rodinný rozpočet a chcete sa vo vašom domove cítiť príjemne, smart žiarovky Tapo L630 a Tapo L610 môžeme len odporúčiť.

2 thoughts on “Recenzia: Tapo L630 a Tapo L610 – inteligentné a úsporné osvetlenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *