piatok, 14 júna, 2024
NovinkyRecenzieSmart homeTechnológie

Recenzia: LED pásik Tapo L930-5 – nádherne rozžiari váš domov

Tp-Link nám priniesol novú generáciu LED pásikov, ktorá nesie označenie Tapo L930-5. Patrí do rodiny inteligentnej domácnosti Tapo od Tp-Link. Nedávno sme si predstavili úspešný pásik Tapo L920-5, ktorý je predchodcom L930-5ky. Oba pásiky sú veľmi vydarené a prinášajú kopec skvelých funkcií. Naša recenzia vám však predstaví čím sa nový Tapo L930-5 líši od svojho predchodcu.

Svetelné efekty

Tapo L930-5 ponúka možnosť si vytvoriť až 50 vlastných prispôsobených farebných zón, ktoré si môžete uložiť a spustiť podľa potreby. Môžete si vytvoriť vlastnú atmosféru napríklad na párty, filmový večer, alebo romantiku. Nastavenie osvetlenia má veľa možností a je len na vás ako si ho nastavíte. Nastaviť si môžete aj extra biele osvetlenie, ktoré môže nahradiť klasické svetlo. Pri tomto nastavení totiž pásik svieti bielym svetlom o sile až 1000 lumenov. Takéto osvetlenie dokáže dokonale presvetliť celú miestnosť. Ak si nechcete vytvárať vlastné svetelné nastavenia, v aplikácií Tapo nájdete aj prednastavené svetelné efekty, z ktorých si môžete vybrať. Prípadne na párty môžete využiť aj synchronizáciu s hudbou, pri ktorej svetlá vytvárajú krásne svetelné efekty podľa rytmu.

Spracovanie a inštalácia

Inštalácia pásika je veľmi jednoduchá. Pásik má na spodnej strane 3M lepiacu pásku, vďaka ktorej ho ľahko prilepíte takmer kamkoľvek. Pásik je možné taktiež podla potreby skrátiť, stačí z neho na vyznačenom mieste odstrihnúť. Keď je pásik na svojom mieste stačí ho zapojiť do elektriky a pripojiť k Wi-Fi sieti. Všetko ostatné vybavíte vďaka šikovnej aplikácií Tapo. Cez túto appku sa pásik jednoducha ovláda a má v nej sprístupnené aj rôzne funkcie. O jeho povrchovú ochranu sa báť nemusíte keďže tak isto ako jeho predchodca, tak aj Tapo L930-5polyuretánovú ochranu, ktorá je odolná a chráni pásik pred poškodením.

🏷POZRIEŤ LED PÁSIK TP-LINK TAPO L930-5 NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ UŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI A POROVNANIE CIEN NA TAPO L930-5 NA HEUREKA.SK

tapo L930-5
Recenzia: LED pásik Tapo L930-5 – nádherne rozžiari váš domov

Ovládanie

Ovládanie pásika Tapo L930-5 je veľmi jednoduché. Pásik môžete ovládať pomocou aplikácie Tapo v ktorej nájdete rôzne farebné predvoľby a kopec funkcií, ktoré pásik ponúka. Ovládať ho môžete aj pomocou hlasových asistentov ako napríklad Alexa, alebo Google assistent. Novinkou ktorú L930-5 prináša však je podpora Apple HomeKit. Apple HomeKit je rozhranie na ovládanie inteligentnej domácnosti pomocou Apple zariadení. Nový Tapo L930-5 je tak Apple friendly a môžete ho ovládať aj pomocou svojho iPhonu, cez predinštalovanú aplikáciu od Apple. Ku hlasovým asistentom, ktorý dokážu pásik ovládať sa teda pridala aj Siri.

Stane sa tento pásik súčasťou vašej inteligentnej domácnosti? Svetelné efekty dokážu oživiť každú párty a navodiť atmosféru, na ktorú máte práve náladu! Váš domov sa môže s týmto LED pásikom premeniť na prostredie po akom túžite a vášmu večeru dodá úplne iné rozmery. Recenzia nám prezradila, že LED pásik TP-Link Tapo L930-5 jednoznačne stojí za to!

2 thoughts on “Recenzia: LED pásik Tapo L930-5 – nádherne rozžiari váš domov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *