pondelok, 15 júla, 2024
NovinkyRecenzieSmart hodinkyTechnológie

Recenzia: Huawei Band 7 – fitness náramok a parťák do každej situácie

Huawei Band 7 je inteligentný asistent pre športovanie, ale aj parťák do každodenného života. Ponúka širokú škálu funkcií pre sledovanie cvičenia a zdravia, no zároveň vám ponúkne notifikácie zo smartfónu a množstvo iného. Je tento fitness náramok to práve pre vás? To vám prezradí naša recenzia na Huawei Band 7.

Fitness náramok Huawei Band 7 je skvelý asistent na všetko

Tento smart náramok bude s vami v každej situácií. Upozorní vás na notifikácie z vášho smartfónu, bude sledovať vaše kroky, spálené kalórie a taktiež na vás dá pozor pri cvičení. Odstopuje vám tréning, ukáže vám ako ste si v nom viedli a samozrejme bude mať pod kontrolou váš tep. Okrem toho bude taktiež sledovať váš spánok, čo je tiež veľmi dôležitý aspekt v rámci cvičenia, chudnutia a zdravého životného štýlu. Skvelou správou je, že je kompatibilný so všetkými Android smartfónmi, ale taktiež aj s iPhonom.

🏷POZRIEŤ SMART NÁRAMOK HUAWEI BAND 7 NA PGS.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIE CIEN NA HUAWEI BAND 7 NA HEUREKA.SK

Dizajn a konštrukcia

Huawei Band 7 vyzerá skvele a je vyrobený z kvalitných materiálov. Má jednoduchý a elegantný dizajn, ktorý sa hodí pre mužov i ženy. Náramok je vodotesný, takže ho môžete nosiť aj pri plávaní. Náramok má pomerne veľký a dobre čitateľný 1,47-palcový AMOLED displej, ktorý zobrazuje všetky spomínané informácie o počte krokov, spánku, srdcovom tepu a ďalších aktivitách.

huawei band 7 recenzia
Huawei Band 7 recenzia: je to ten pravý fitness náramok pre vás?

Funkcie a vlastnosti

Huawei Band 7 má množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu sledovať vaše ciele. Môžete si nastaviť monitorovanie pre kroky, spánok, srdcový tep a prejdenú vzdialenosť. Náramok tiež meria vaše kalórie a množstvo spálených kalórií počas bežného fungovania, ale aj priamo počas tréningu, či už ide o cvičenie, beh alebo konkrétny šport.

Náramok tiež poskytuje upozornenia na hovory a textové správy, takže vám nič neunikne. Môžete tiež použiť hlasové ovládanie, aby ste mohli ovládať hudbu a iné aplikácie bez toho, aby ste museli vybrať váš smartfón z vrecka.

Batéria a výdrž

Huawei Band 7 má veľmi dobrú výdrž batérie. Vďaka tomu, že náramok používa efektívnu technológiu, môže vydržať až 14 dní na jedno nabitie. Samozrejme existujú aj smart náramky s väčšou výdržou, napríklad od Amazfit, ale 14 dní je veľmi solídnych. Treba však rátať s tým, že výdrž batérie závisí od spôsobu používania, napríklad o frekvencie merania tepu.

Záverečná recenzia Huawei Band 7

Huawei Band 7 patrí bezpochyby medzi najlepšie fitness náramky do 50 eur. Je to skvelá voľba pre každého, kto chce sledovať svoje denné ciele a aktivity. Je to skvelý parťák pre každú situáciu, ktorý vám pomôže vytvoriť si zdravší životný štýl. Má množstvo funkcií a skvelú výdrž batérie, takže ho môžete nosiť celý deň bez obáv o jeho vybitie. Ak váš však nezaujal a túžite napríklad po väčšom displeji či NFC, určite pozrite recenziu na Xiaomi Mi Band 7. Ak túžite naopak po väčšej batérií, tým pravým náramok pre vás môže byť Amazfit Band 7.

4 thoughts on “Recenzia: Huawei Band 7 – fitness náramok a parťák do každej situácie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *