piatok, 14 júna, 2024
NovinkySmart homeTechnológie

Mesh systém Halo H70X – majte signál aj v pivnici!

Žijeme v dobe, v ktorej sa bez internetového pripojenia nepohneme ani na krok. Problémom klasických routerov však je, že Wi-Fi signál často nie je dostupný ani len v druhej miestnosti. Určite sa aj u vás doma nájdu mŕtve zóny bez signálu, kde proste internet nedosiahne a vy sa tak môžete zbytočne nervovať pri práci, hrách alebo čakať stáročia kým sa vám načíta film. V takom prípade nastal čas na zmenu. Starý router čaká cesta do dôchodku a na radu prichádza kvalitný mesh systém, ktorý vám “zmení život”. Halo H70X od Mercusys vám ukáže, že mať signál dokonca aj v pivnici nie je nič nemožné.

Funkcie

Mesh systém Halo H70X prichádza s dvojpásmovou Wi-Fi 6, ktorá vám zaručí rýchlosť až 1 800 Mbit/s. Táto rýchlosť sa delí na 1 201 Mbit/s v pásme 5 GHz a zvyšných 574 Mbit/s v pásme 2,4 GHz. Tento kvalitný mesh systém sa hodí hlavne na založenie inteligentnej domácnosti. Halo H70X vám totižto ponúka rýchle a stabilné pripojenie až pre 150 zariadení súčasne. Každá jedna jednotka Halo ponúka aj tri gigabitové porty pre rýchle káblové pripojenie napríklad pre TV, herné konzoly, stolné počítače atď.

✅️POZRIEŤ UŽÍVATEĽSKÉ SKÚSENOSTI A POROVNANIE CIEN NA HALO H70X NA HEUREKA.SK

Mesh systém Halo H70X má síce až dve alebo tri jednotky vysielajúce Wi-Fi signál, ale tento signál je jednotný. Vaše zariadenie uvidí len jednu Wi-Fi sieť s jedným menom a heslom. H70X si potom vaše zariadenie “podáva” a automaticky prepája tak, aby ste mali stále najlepší a najrýchlejší signál. Prepojenie medzi zariadeniami je tak rýchle a plynulé, že si ho ani nevšimnete. Viac zariadení má ale aj výhody! Ak ich dobre rozmiestnite, dokáže H70X pokryť signálom plochu až 550 m². Vďaka tomu dokáže vykryť mŕtve zóny bez signálu vo vašom byte, dome alebo v kancelárií a vy tak budete môcť počas homeoffice bez problémov pracovať kľudne aj zo záhrady.

Vďaka prepracovanej aplikácií od značky MERCUSYS s rovnomenným názvom dokážete spravovať vašu Wi-Fi sieť priamo z vášho mobilu. Okrem mena a hesla si môžete nastavovať aj oveľa viac preferencií. Aplikácia ponúka napríklad aj rodičovskú kontrolu. Vďaka mesh systému Halo H70X tak môžete nastaviť čas aký budú vaše deti na internete tráviť a následne môžete aj redukovať obsah, ktorý na internete sledujú. Značka Mercusys však ponúka omnoho viac kvalitného IT príslušenstva, medzi ktoré patrí napríklad aj router Mercusys MR80X, alebo mesh systém Halo H80X.

2 thoughts on “Mesh systém Halo H70X – majte signál aj v pivnici!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *