Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 22 mája, 2024
NovinkySmart homeTechnológie

Halo H80X – homeoffice zo záhrady či herňa v pivnici? Žiaden problém

Určite poznáte to nekonečné čakanie pri načítavaní filmu, vysoký ping pri hrách, či vypadávanie videohovoru. Do nekonečna sa točiace koliečko znázorňujúce načítavanie dokáže poriadne znepríjemniť relax či prácu. S mesh systémom tento problém môžete raz a navždy vyriešiť, pretože hravo pokryje stabilným signálom celý byt, dom či kancelárskych komplex. Čo všetko dokáže mesh systém Halo H80X od Mercusys?

Špecifikácie, ktoré vám vyrazia dych!

Mesh systém Halo H80X prináša dvojpásmovú Wi-Fi 6 s rýchlosťou až 3 000 Mbit/s. Tieto dve pásma sú rozdelené na 5 GHz pásmo s rýchlosťou 2 402 Mbit/s a 2,4 GHz pásmo s rýchlosťou 574 Mbit/s. Mesh systém H80X dokáže pri správnom rozmiestnení pokryť dokonalým signálom plochu až 650 m². Zbaví vás tak mŕtvych zón bez signálu a môžete si užívať rýchle pripojenie v každom kúte vašeho domu. Dokážete naraz pripojiť až 150 zariadení, pritom každé zariadenie bude mať bezproblémový prístup k rýchlemu internetu. Mesh systém je teda ideálnym aj pri budovaní inteligentnej domácnosti, kde potrebujete mať na jednej stabilnej a rýchlej Wi-Fi sieti pripojených veľa inteligentných zariadení ako sú napríklad aj led pásiky od Tapo. Okrem toho, s takým extrém dosahom si môžete jednoducho spraviť homeoffice na terase, záhrade či si vybaviť pivnicu herným setupom a užívať si gaming bez výpadkov internetu v maximálnom kľude.

🏷POZRIEŤ MESH SYSTÉM MERCUSYS HALO H80X NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ RECENZIE A POROVNANIE CIEN NA HALO H80X NA HEUREKA.SK

Mesh systém Halo H80X nastavíte a následne aj ovládate vďaka intuitívnej aplikácií MERCUSYS, ktorú si môžete stiahnuť zdarma. Táto aplikácia vám pomôže nastaviť váš mesh systém a následne ho ovládať. Viete si v nej napríklad nastaviť čas aký môžu vaše deti tráviť na internete a taktiež kontrolovať aký obsah vaše deti sledujú na internete a v prípade potreby ho blokovať. Ak vás produkty od značky Mercusys zaujali, určite pozrite aj mesh systém H70X, alebo router MR80X.

2 thoughts on “Halo H80X – homeoffice zo záhrady či herňa v pivnici? Žiaden problém

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *