Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NFTs: počas bear marketu sa tento nový projekt dostal za 3 týždne medzi najdrahšie NFTčka!

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Väčšina NFT projektov nedáva žiadny zmysel a zhorí po pár dňoch hajpu. Tento nový projekt sa však za 3 týždne dostal takmer na hodnotu Crypto Punkov a patrí medzi najrýchlejšie rastúce krypto projekty vôbec a to všetko počas bear marketu!

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Reč je o projekte Goblintown, ktorý má len 3 týždne a vznikol počas bear marketu. Napriek tomu sa dostal medzi najrýchlejšie rastúce projekty vo svete kryptomien a šplhá sa ku legendárnym projektom ako sú Crypto Punkovia či Bored Apes. Minulý týždeň sa Goblintown dokonca zaradil medzi top 6 najdrahších NFT predajov. Toto všetko dokázal Goblintown bez Discordu a zverejnenia road mapy, ktorú dodnes nemá.

Najdrahšie NFT predaje za posledný týždeň: Otherside a BAYC privítali nováčika Goblintown

Otherside #61223 bol predaný za 260ETH (436 000USD) – Otherside je metaverse od tvorcov BAYC, na ktorom je možné si zakúpiť pozemok.

Otherside #8088 bol predaný za 200ETH (360 000USD)

Goblintown #7734 bol predaný za 185ETH (285 000USD) – Goblintown je projekt, ktorý nemá zverejnenú road mapu, žiadne utility a dokonca nemá ani svoj Discord. Napriek tomu ide o jeden z najrýchlejšie rastúcich NFT projektov vôbec.

BAYC #208 bol predaný za 179ETH (279 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného buduje vlastný Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

BAYC #3804 bol predaný za 165ETH (277 000 USD)

BAYC #9696 bol predaný za 220ETH (271 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *