pondelok, 15 júla, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NFTs: NFT zomiera? 2 miliónové predaje v jednom týždni vás presvedčia o opaku!

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Mohlo by sa zdať, že je o NFT v poslednej dobe počuť čoraz menej a tento fenomén pomaly zomiera. Opak je však pravdou a v minulom týždni internet zaznamenal hneď 2 miliónové obchody!

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Veľa ľudí už NFTčka odpísalo a tvrdia že technologický fenomén menom NFT zomiera. Je pravda, že veľa projektov zhorelo, no pravdou je aj to, že objem predajov najväčších projektov sa stále drží a nič neskončilo. V skutočnosti je o NFT počuť menej, alebo trh “na oko” klesol len kvôli situácií vo svete a teda reaguje rovnako ako trh s kryptomenami, akciami a inými aktívami, kvôli kríze ktorú zapríčinila vojna a následná inflácia. Vývoj a potenciál stále pokračuje.

Medzi najväčšími NFT projektami vôbec dlhodobo dominujú projekty Bored Ape Yacht Club a Crypto Punks od spoločnosti Yuga Labs. BAYC už niekoľko miliónových obchodov zaznamenal. Avšak v tom čase bolo Ethereum na úplne inej cenovke a tým pádom bolo milión USD len zopár stoviek ETH. Tentokrát však dve Ethereové veľryby obetovali za svoju opicu vyše 1000ETH! Medzi najdrahšie predaje sa umiestnil aj Metaverse NFT hry Axie Infinity.

Najdrahšie NFT predaje za posledný týždeň: Vyše 1000ETH za opicu! BAYC, Crypto Punks a Axie Infinity dominujú

BAYC #7537 bol predaný za 1024ETH (1 000 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného buduje vlastný Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

BAYC #2488 bol predaný za 1000ETH (1 000 000 USD)

CryptoPunks #2964 bol predaný za 444ETH (441 000 USD) – Crypto Punkovia sú jeden z prvých a najtradičnejších NFT projektov vôbec. Jedná sa o 10 000 vygenerovaných pixelových panáčikov, ktorých nedávno odkúpili tvorcovia BAYC – Yuga Labs.

Genesis plot at -30, 18 bol predaný za 165 WETH (423 000 USD) – Genesis plot je metaverse svet v NFT hre Axie Infinity.

CryptoPunks #6634 bol predaný za 350ETH (371 000 USD)

CryptoPunks #8620 bol predaný za 275ETH (338 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov. Návod ako sa zaregistrovať na Binance nájdete tu.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *