Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

TOP 5 pracovných príležitostí v oblasti NFT so skvelými výhodami

Viete, koľko rôznych pracovných miest je v odvetví NFT? Ak nie, nezúfajte. Toto odvetvie ponúka veľa pracovných miest pre vývojárov, správcov kanálov, spolupracovníkov a tvorcov obsahu, ako aj pre NFT marketérov, grafikov, videoanimátorov a projektových manažérov. Najlepšie na tom je, že tieto pracovné miesta môžete vykonávať aj osobne v kancelárii, aj pohodlne z domu.

V dnešnej dobe pracuje z domu veľa ľudí. To vám dáva mnohé výhody, ale najväčšou je, že nemusíte opustiť svoj dom. Dokonca aj odvetvie NFT sa pripojilo k trendu práce z domu. Štúdia spoločnosti Buffer s názvom “The State of Remote Work” zistila, že 80 % pracovníkov na diaľku je spokojných s množstvom času, ktorý získali prácou z domu. Existuje mnoho spoločností NFT, ktoré
poskytujú svojim zamestnancom možnosť pracovať z domu. Ak nechcete pracovať v kancelárii a chcete sa dozvedieť o všetkých spoločnostiach, ktoré ponúkajú NFT práce na diaľku a NFT marketplace development, pozorne si prečítajte tento článok.

Prečo práve práca v odvetví NFT?

Chainalysis uviedla, že v roku 2021 mal priemysel NFT hodnotu približne 41 miliárd dolárov. Podľa správy z roku 2025 bude mať odvetvie NFT hodnotu 80 miliárd dolárov Jefferies. V roku 2021 tržby NFT dosiahli približne 24,9 miliardy USD. Z toho, čo povedal zdroj, to bol obrovský skok z približne 94,9 milióna dolárov v roku 2020. (DappRadar).

V budúcnosti bude obchodovanie menej kontrolované niekoľkými ľuďmi a otvorenejšie všetkým. A pretože NFT sú šifrované, decentralizované, bezpečné a jedinečné, tieto digitálne aktíva majú veľmi široký rozsah. NFT sú spravodlivé nové, ale ich účinky už možno vidieť v umení, hrách, nehnuteľnostiach, vzdelávanie, hudba, metaverza a ďalšie oblasti. Vyššie uvedené čísla ukazujú že sú čoraz populárnejšie.

Ako však NFT zmení odvetvia, ako sú hry, nehnuteľnosti, hudba atď? Aj keď je ťažké povedať, koľko vecí sa zmení, jedna vec je istá: NFT sa čoskoro začnú používať v každom odvetví. Je veľmi pravdepodobné (ale nie isté), že investovanie do akéhokoľvek odvetvia prostredníctvom NFT vám v nasledujúcich rokoch zarobí veľa peňazí. Takže, je ešte na čo čakať? Nie, vôbec nie. Len zapojte myseľ a odvahu a nájdite NFT projekty, ktoré vám z dlhodobého hľadiska poskytnú najlepšiu návratnosť.

5 pracovných miest na čiastočný úväzok s najlepšími výhodami:

1. Senior Backend Engineer

Front-end vývoj, back-end vývoj a kompletný vývoj sú tri hlavné typy vývoja v softvérovom priemysle. Senior backendový inžinier nielen navrhuje webové aplikácie, ale ich aj vytvára a uchováva bežia. Backendoví inžinieri môžu robiť svoju hlavnú prácu, ktorou je zostavenie štruktúru softvérovej aplikácie, jednoduchšie, ak pracujú z domu. Práca mimo kancelárie pomáha týmto inžinierom zistiť, ako softvérový tím pracuje a lepšie rozumie tomu, čo musia urobiť, aby dosiahli ich hlavné ciele. Je to tiež najlepší spôsob pre backendových inžinierov a softvér vývojári pracovať na strane servera alebo na konci vývoja

2. Partnership manažér

Partnership manažéri majú niekoľko hlavných povinností, ako je výber a najímanie nových predajcov, ich školenie a podpora a koordinácia činnosti predajcov s cieľom nájsť a ponúknuť možnosti spoločného predaja. Ale to je v pohode aby partnerskí manažéri boli pravidelne v kontakte so všetkými partnermi, často a iba v pracovnom priestore. Ak pracujú pre svoju spoločnosť z domu, môžu viesť a podporovať nové projekty. To im pomôže vytvoriť partnerstvá, ktoré sú silnejšie ako predtým.

Máte mylnú predstavu o tom, čo partnerskí manažéri robia? Ale potrebujete zmeniť názor, aby si uvedomil, že ich úlohou nie je len rozprávať sa s partnerom spoločnosti. Aby dodržali kúpne zmluvy s novými klientmi, musia rokovať s nimi aktívnejšie. Vydýchneš si, pretože ty teraz to môže robiť pri práci mimo inštitúcie. Aj partnerstvo Hlavným cieľom manažérov je zlepšiť zručnosti a vzťahy medzi podniky, ktoré sú súčasťou partnerstva.

Pozrite tiež: How to create an nft minting website

3. Account Managers

Account manager je zvyčajne pracovník na nízkej až strednej úrovni, ktorý má na starosti každodenné úlohy, ako je starostlivosť o potreby a starosti zákazníkov a ich udržiavanie sledovať, čo sa deje s ich účtami. Ak správca účtu pracuje mimo firmy, je pre neho ľahké zvládnuť všetky zákaznícke každodenný biznis.

Account manažéri sa často starajú viac o to, aby boli ich klienti spokojní a zlepšenie toho, ako ich podnikanie spolupracuje s inými podnikmi zvýšenie predaja. Jednoducho povedané, account manažér je biznis zástupcu, ktorý dokáže bezpečne zvládať vzťahy, aj keď pracujú od Domov. Account manažéri môžu pracovať aj ako obchodníci, technickí experti, zástupcovia služieb zákazníkom a finanční poradcovia.

4. Bezpečnostný inžinier

Hackovanie a úniky údajov dosiahli svoj vrchol, a preto existuje a vysoký dopyt po inžinieroch základnej úrovne alebo kybernetickej bezpečnosti. Ministerstvo USA of Labor Statistics hovorí, že počet pracovných miest v oblasti kybernetickej bezpečnosti sa do roku 2029 zvýši o 31 %, čo je sedemkrát rýchlejšie ako celoštátny priemer. Zabezpečenie na základnej úrovni inžinieri sú veľmi dôležití pri zabezpečovaní toho, aby ich zákazníci a ich spoločnosti sú v bezpečí.

Sú to profesionáli, ktorí ľahko zvládajú úlohy, ako je zálohovanie, sledovanie protokolov a správa aktualizácií mimo organizácie. Títo inžinieri sú odborníkmi na ochranu počítača organizácie informačných systémov, vykonávanie zmien, zvyšovanie úrovne bezpečnosti, vyhľadávanie bezpečnostné chyby a slabé stránky, vykonávanie bezpečnostných auditov a analyzovanie riziká — to všetko môžu robiť z domu.

5. Full Stack Engineer

Full Stack Engineers sú známi a špičkoví softvéroví inžinieri, ktorí navrhnúť, otestovať a zaviesť niekoľko softvérových aplikácií. Sú to odborníci nielen pri vytváraní softvéru, škálovateľných webových služieb a aplikácií, ale aj pri poskytovaní vodcovstva pre kódovacie termíny. Väčšinu času, full-stack inžinieri majú skvelé zručnosti, vďaka ktorým sú užitočné v každej fáze softvéru rozvoj. Full Stack Engineers sú schopní nastaviť dátovú štruktúru, navrhnúť architektúru, kontrolovať kód, testovať výkon, spravovať interné nástroje, a vykonávať aktualizácie, aj keď pracujú z domu. Sú to tiež inžinieri ktorí môžu pracovať na front-ende aj back-ende vývoja aplikácií.

Najlepšie spoločnosti NFT, ktoré najímajú pracovníkov z domu, sú:

Dnes existuje veľa NFT spoločností s webovými stránkami NFT razby, ktoré si najímajú ľudia pracovať z domu. Ich cieľom je poskytnúť ľuďom nástroje, ktoré potrebujú pracovať ľahko alebo voľne. Tieto spoločnosti sú veľmi dôležité pre podnikanie blockchainy sa budú používať aj v budúcnosti. Tieto spoločnosti NFT uprednostňujú prenájom a tím skúsených pracovníkov, ktorí pracujú z domu a zameriavajú sa na výrobu blockchain Layer1 je najbezpečnejší a najpripravenejší na výrobu na svete. Známe NFT spoločnosti ako Ava Labs, Invaluable, Unstoppable Domains, Uniswap Labs, Aptos, Mojito, Crypto.com, Tessera, OpenSea, Burnt Finance, CoinDesk Inc, Palm NFT Studio a mnohí ďalší chcú vytvoriť tím originálnych tvorcov, dizajnérov a výskumníkov, ktorí dokážu odviesť to najlepšie Domov. Cieľom takýchto spoločností je dať všetkým a všetkým pomerne rovnaký prístup k decentralizovaným aktívam. Aj tieto sú naozaj dôležité spoločnosti, ktoré ponúkajú NFT, ktoré sú úplne jedinečné, vzácne, obchodovateľné a možno použiť mnohými rôznymi spôsobmi.

Aby som všetko zhrnul

Ak sa chce zamestnanec posunúť v kariére vyššie, radšej bude pracovať doma ako v kancelárii. Práca z domu pomáha ľuďom nielen zachrániť peniaze, za ktoré tvrdo pracovali, no zároveň ich to povzbudzuje, aby si ich osvojili a použili model práce na diaľku. Okrem toho existuje niekoľko dôležitých výhod pracovať z domu namiesto v kancelárii. To je dôvod, prečo zamestnanci uprednostňujú práce na diaľku na plný úväzok, keď chcú prísť s nápadmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *