pondelok, 15 júla, 2024
Ako začaťInvestícieKryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Na Slovensku vzniká Crypto Cartel – kto za ním stojí a o čo pôjde?

V podcaste F-tapes a následne na sociálnych sieťach bol ohlásený nový slovenský projekt s názvom Crypto Cartel. Projekt je momentálne v štádiu riešenia a dočkať by sme sa ho mali už o pár týždňov.

Za projektom Crypto Cartel stojí slovenský rapper Tisci, o ktorom je známe, že rapuje iba na ,,part time” a jeho biznis sa točí primárne okolo kryptomien. V spomínanom podcaste preberá odkedy sa kryptu venuje, ako na ňom zarobil, čomu sa venuje jeho firma, ale aj aké chyby robil na začiatku. To hlavné čo nás zaujíma je však zmysel, podstata a pointa nového projektu.

NAKUPUJTE KRYPTOMENY ČI NFTs A OBCHODUJTE S NIMI BEZPEČNE NA NAJVÄČŠEJ BURZE NA SVETE – BINANCE

Projekt Crypto Cartel má byť nový Discord server, do ktorého prístup bude podmienený členstvom. Po získaní členstva potom získate prístup ku kompletnému knowledgu od úplného základu porozumenia blockchainu a kryptomenám, cez ťažbu až po tradovanie, vyhľadávanie potenciálne ziskových startupov, obchodovanie s NFTs a mnoho ďalšieho. Podľa Tisciho slov bude mať členstvo cenu 69,99€ na mesiac, no hodnota vedomostí sa údajne pohybuje v tisícoch eur. Okrem stovky hodín vzdelávania budú na Crypto Cartel Discorde dostupné taktiež tipy na zaujímavé projekty, do ktorých investuje Tisciho firma.

Chcete nakupovať a obchodovať s kryptomenami či NFTs bezpečne na najväčšej burze na svete s minimálnymi poplatkami? Vyskúšajte Binance. Pozrite si aj porovnanie kryptomenových burzí a návod ako začať s kryptomenami, respektíve ako kúpiť Bitcoin a iné kryptomeny.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *