Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
KryptomenyKryptomeny a NFTNovinkyTechnológie

Binance spúšťa vlastnú platobnú spoločnosť pre pohodlné platenie kryptomenami

Najväčšia kryptomenová burza na svete, Binance, sa snaží posilniť technológiu platieb fiat-to-crypto a prichádza s vlastnou platobnou službou Bifinity. Spojenie sveta kryptomien s bežným platením by tak malo byť opäť o čosi jednoduchšie.

NAKUPUJTE KRYPTOMENY BEZPEČNE A S NÍZKYMI POPLATKAMI NA BURZE BINANCE

Bifinity prepája kryptomeny s tradičným finančným systémom

Bifinity podporuje vyše 50 kryptomien vrátane tradičných hlavných coinov Bitcoin a Ethereum. Podporuje dokonca najpoužívanejšie platobné platformy ako je Visa, Mastercard a iné. Nová platobná služba umožňuje obchodníkom integrovať kryptomenové API platby a buy-and-sell služby. Kryptomenová ekonomika a nastolenie Web 3.0 naďalej rastie, a tak sa niet čo čudovať, že dopyt o platenie kryptomenami a ich bežné využívanie rastie. Platobná metóda Bifinity je registrovaná v Litve a má byť dostupná pre väčšinu sveta s výnimkou sankciovaných krajín, USA a Holandska. Túto platobnú metódu má údajne začať používať aj gigantický sprostredkovateľ predaja Ebay.

Nakupujte kryptomeny bezpečne a výhodne s nízkymi poplatkami na najväčšej burze na svete – Binance. Pozrite si ako investovať do bitcoinu a kryptomien a porovnanie kryptomenových burzí.

zdroj: cointelegraph.com

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *