piatok, 14 júna, 2024
KryptomenyKryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Neviete ako pomôcť? Vznikajú NFTs na podporu Ukrajiny

Ruská invázia na Ukrajinu je v plnom prúde a náš východný sused ako štít celej Európy úspešne odoláva z veľkej časti aj vďaka silnej podpore štátov a jednotlivcov z celého sveta. Pomôcť sa dá rôznymi spôsobmi a Ukrajina dostáva pomoc aj cez kryptomeny a NFT projekty.

Od vypuknutia vojny vzniká množstvo zbierok od materiálnej pomoci cez ubytovanie a prepravu až po peňažné zbierky. Veľká časť zbierok organizovaných tretími stranami však podlieha rôznym kontrolám kvôli čomu prichádza k zdržaniu a samotná pomoc príde pomerne s veľkým časovým oneskorením. Práve preto je obrovská výhoda decentralizovaných form podpôr rýchla a priama pomoc pre danú stranu.

INVESTUJTE DO NFTs S BURZOU BINANCE, KDE MOŽETE TAKTIEŽ ĽAHKO NAKÚPIŤ KRYPTOMENY A BEZPEČNE POSLAŤ PREVOD

Takouto rýchlou a priamou pomocou môže byť jednak priamy prevod kryptomien do kryptomenových penaženiek rôznych oddielov Ukrajinskej armády. Na internete sa dajú vyhľadať adresy, do ktorých je možné poslať BTC, ETH, USDT či iné coiny, ktoré do pár minút pristanú na strane poškodenej Ukrajiny. Je treba však dobre skontrolovať, či nejde o zneužitie situácie a podvod, ale jedná sa skutočne o správne adresy.

Okrem priamych prevodov sa na internete objavujú viaceré NFTs projekty, z ktorých taktiež dostáva zisk Ukrajina ako pomoc v boji proti invázií. Jedným z nich je napríklad projekt Good Rebels, ktorí obsahuje 3 druhy Ukrajinských dievčat posielajúcich jasný odkaz Putinovi. Ďalším projektom tohto druhu je RELI3F UKR, kde už je na výber viacej itemov. Oba sa momentálne tradujú na marketplace OpenSea za Ethereum.

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny bezpečne, prípadne ľahko odoslať prevod do inej kryptomenovej peňaženky na podporu, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si porovnanie NFTs trhov a porovnanie kryptomenových burzí.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *