Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
streda, 17 apríla, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NTFs: virtuálne pozemky za milióny dolárov!

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Minulý týždeň BAYC dropol svoj vlastný Metaverse Otherside a spolu so Sandboxom ich virtuálne pozemky zaznamenali predaje za milióny dolárov!

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Bored Ape Yacht Club minulý týždeň spustili svoj Metaverse Otherside, a ten sa za pár hodín stal jedným z najväčších Metaverzov vôbec a je veľmi pravdepodobné, že objemom predajov predbehne aj obľúbený Decentraland, alebo Sandbox. Práve prvý a posledný menovaný Metaverse v minulom týždni zaznamenali rekordné predaje pozemkov v hodnote stoviek ETH.

Najdrahšie predaje za posledný týždeň: pozemky na Otherside a Sandbox v hodnote miliónov dolárov

Mega City Land 2 bol predaný za 626,666SAND (1 000 000 USD) – Mega City Land 2 je priestor v Sandbox Metaverse, na ktorom si môžete kúpiť svoj virtuálny pozemok, ktorý budete mať v osobnom vlastníctve podobne, ako pozemok v reálnom svete.

Otherdeed for Otherside #9 bol predaný za 300ETH (851 000 USD) – Otherdeed for Otherside je klúč ku “claimnutiu” pozemku v Metaverzi Otherside od tvorcov Bored Ape Yacht Clubu.

Moonbird #5079 bol predaný za 300ETH (851 000 USD) – Moonbirds je projekt 10 000 sov, ktoré disponujú rôznymi vlastnosťami, ktoré im dodávajú raritnosť. Ak držíte toto NFT, stávate sa členom prémiového social clubu s rôznymi benefitmi.

BAYC #9921 bol predaný za 265ETH (740 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného pracuje na vlastnom Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

Otherdeed for Otherside #82785 bol predaný za 250ETH (709 000 USD)

Otherdeed for Otherside #10 bol predaný za 250ETH (711 000 USD)

Otherdeed for Otherside #8 bol predaný za 242ETH (680 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *