Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
Kryptomeny a NFTNFTsNovinkyTechnológie

Týždeň v NTFs: Instagram bude podporovať NFT profilovky

Týždeň v NFTs je pravidelná pondelňajšia rubrika, v ktorej si zhrnieme najväčšie dropy, predaje, udalosti a NFT novinky za posledný týždeň. Počas minulého týždňa bolo oznámené, že Instagram plánuje podporovať prepojenie účtu s kryptomenovými peňaženkami ako napríklad MetaMask, čo môžu významná funkcia pre celý NFT svet. Vďaka tomuto prepojeniu môžu užívatelia preukázať, že sú skutočnými vlastníkmi konkrétneho NFT, ktoré si môžu dať na profilovku, zdielať na profile a označiť tvorcov.

💰INVESTUJTE DO NFTs, KRYPTOMIEN A METAVERSE BEZPEČNE S BURZOU BINANCE

Spoločnosť meta má v najbližších dňoch testovať prepojenie kryptomenových peňaženiek so sociálnou sieťou Instagram, ktorej zámerom má byť podpora NFTs, ktoré bude možné zdielať na svojom profile ako overený vlastník. Svoju NFT kolekciu oznámil aj luxusný výrobca automobilov a formúl McLaren. Najdrahšie predaje za posledný týždeň ovládlo BAYC spolu s ich metaversom Otherside.

Najdrahšie NFT predaje za posledný týždeň: Bored Ape Yacht Club a ich metaverse Otherside ovládli celý trh

Otherside #59906 bol predaný za 625ETH (1 600 000 USD) – Otherside je metaverse od tvorcov BAYC, na ktorom je možné si zakúpiť pozemok.

BAYC #17 bol predaný za 410ETH (1 100 000 USD) – Dnes už legendárny Bored Ape Yacht Club je najväčším NFT projektom aký kedy existoval. Svoj marketing má postavený na prémiovom social clube plnom celebrít. BAYC okrem iného buduje vlastný Metaverse a taktiež vydal kryptomenu Ape Coin, ktorá plní dôležitú úlohu v celom ekosystéme. Ich tvorcovia Yuga Labs odkúpili aj Crypto Punkov.

Otherside #33 bol predaný za 333ETH (984 000 USD)

Otherside #24 bol predaný za 333ETH (952 000 USD)

Otherside #66813 bol predaný za 303ETH (777 000 USD)

Otherside #66 bol predaný za 290ETH (855 000 USD)

Ak chcete nakupovať NFTs a kryptomeny či investovať do metaverse bezpečne, vyskúšajte najväčšiu burzu na svete – Binance! Pozrite si aj porovnanie NFTs trhov.

Disclaimer: toto nie je investičné ani finančné poradenstvo, investovanie do kryptomien a NFTs so sebou nesie riziko straty, investujte opatrne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *