Vyskúšajte nekonečné dáta bez viazanosti:
štvrtok, 23 mája, 2024
NovinkySmart homeTechnológie

TP-Link Deco XE75 – budúcnosť smart domova?

TP-Link je jedným z renomovaných prémiových výrobcov sieťového príslušenstva a pri tomto produkte nám opäť dokazuje prečo tomu tak je. Ak máte doma, na chate či dokonca v kancelárskych priestoroch časté výpadky Wi-Fi signálu, rada produktov Deco od TP-Linku môže byť riešením práve pre vás a my si dnes ukážeme čo všetko produkt TP-Link Deco XE75 dokáže.

Deco XE75 – riešenie pre smart home, ale aj kancelárie

Deco XE75 je trojpásmový Wi-Fi 6E Mesh systém, ktorý môžete používať ako smerovač alebo prístupový bod. XE75 určite zaujme trojpásmovým signálom a novým štandardom Wi-Fi 6E, vďaka čomu môže pracovať s 6 GHz pásmom s ultra nízkou latenciou. Ponúka tak efektívnejšie a rýchlejšie spojenie zariadenia s modemom. Vďaka 6 GHz pásmu sa už nemusia zariadenia biť o pripojenie. Pásmo je širšie a ponúka každému pripojenému zariadeniu plnú rýchlosť pripojenia. Pripojených môže byť až 200 zariadení naraz pri rýchlosti neuveriteľných 5 400 Mbit/s, čo prináša úplné nové možnosti. Využitie môže nájsť napríklad vo firme, kde je predmet podnikania závislí od pripojenia, alebo v bezdrôtovej smart domácnosti. Do svojej smart domácnosti môžete pripojiť oveľa viac bezdrôtových vychytávok, ktoré komunikujú pomocou Wi-Fi siete, bez toho aby ste sa museli obávať toho, že vám budú “kradnúť internet”. Pýšia sa taktiež dosahom až 670m² pri troch zariadeniach Deco XE75 a 510m² pri dvoch zariadeniach. To by malo stačiť na pokrytie aj väčšieho domu, či dokonca kancelárskeho komplexu. Samozrejme pripojenie vďaka super signálu dosiahne do každého kúta miestností, takže sa nemusíte obávať slepých zón bez signálu.

🏷POZRIEŤ MESH SYSTÉM TP-Link Deco XE75 (3-PACK) NA ALZA.SK

✅️POZRIEŤ POROVNANIE CIEN A RECENZIE NA TP-Link Deco XE75 (3-PACK) NA HEUREKA.SK

Deco XE75 disponuje aj systémom HomeShield, ktorý pomáha chrániť vašu sieť, dokumenty v nej a zariadenia ktoré sú pripojené. Ponúka taktiež rodičovskú ochranu, ktorá zahŕňa obmedzenie obsahu na základe veku, časové obmedzenia ale aj časové odmeny. Dokáže taktiež zistiť ktoré zariadenie potrebuje najväčšiu rýchlosť pripojenia a uprednostniť ho pred ostatnými. Za veľkú výhodou pri budovaní inteligentnej domácnosti môžeme považovať aj možnosť ovládania pomocou hlasových asistentov ako je napríklad Alexa. Ak vás Deco XE75 zaujal, nezabudnite taktiež pozrieť TP-Link Deco X50

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *